Osnabrück‘ten Gönüllü Konuk Stajyerler Çanakkale’de.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Çanakkale Belediyesi ve Almanya’da bulunan Kardeş Kenti Osnabrück arasında gerçekleştirilen Staj Programı kapsamında, 12 Mayıs 2018 tarihi itibariyle 6 konuk stajyer Çanakkale Belediyesi Atam Kreş ve Gündüz Bakım Evi ile Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evinde staj yapmak için geldiler.
Haber Gündem 18 Mayıs 2018 Bu Haber 298 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Osnabrück'ten Gönüllü Konuk Stajyerler Çanakkale’de

Liseyi bitiren stajyerler Osnabrück’te doğru meslek seçiminde bulunmaları, çeşitli kurumlarda ve çeşitli iş alanlarında bilgi sahibi olabilmeleri için bir yıllık staj programlarının 14 gününü Çanakkale’de geçirecek.

Osnabrück’te edindikleri mesleki deneyimlerine burada edindikleri tecrübeleri de katacak olan stajyerler, Çanakkale Belediyesi Atam Kreş ve Gündüz Bakım Evi ile Çanakkale Belediyesi Kültür Evinde çalışmalarına başladı. Öte yandan Osnabrücklü stajyerler, 2018 Troia Yılı olması nedeniyle Troia Antik Kenti’ne de bir kültür gezisi gerçekleştirdi.

Çanakkale’ye gelmeden önce hazırlık süreci olarak Türkçe kursu gören, kentimiz ve dilimiz hakkında temel bilgileri öğrenen stajyerler kendi kültürlerini de şehrimize tanıtacaklar.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriGazi Cür'ün İsmi Parkta Yaşatılacak


GÜNDEM 21 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Tarihi Eser Operasyonu: 2 Gözaltı


GÜNDEM 20 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriOtomobilin Çarpıp, Üzerinden Geçtiği Kişi Öldü


GÜNDEM 19 Ekim 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org