Öğretmenler Ormanı´nı Yeşertiyoruz

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çorlu Belediyesi, Çorlu’da görev yapan her öğretmen adına bir dikili ağacın olacağı “Öğretmenler Ormanı” projesini hayata geçiriyor.
Haber Gündem 22 Kasım 2019 Bu Haber 107 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Öğretmenler Ormanı´nı Yeşertiyoruz

İnsana, doğaya ve tüm canlılara saygılı bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Çorlu Belediyesi, kent içindeki yeşil alanları arttırmak için de projeler oluşturmaya devam ediyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün anlam ve önemine binaen özel bir proje üreten Çorlu Belediyesi, “Öğretmenler Ormanı” kuruyor.

Çorlu’muzda görev yapan her öğretmen adına bir ağacın ve tüm öğretmenlerin isminin yer alacağı hatıra takının da bulunacağı “Öğretmenler Ormanı”, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde açılıyor.

Zafer Mahallesi Hâkimiyet Caddesi üzerinde yer alan ve açılışı 24 Kasım 2019 Pazar günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek olan “Öğretmenler Ormanı”nın açılışına tüm halkımız davetlidir.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org