‘ÖĞRETMENLER GÜNÜ’ SERGİSİ

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı öğretim elemanları ve lisansüstü öğrencileri tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yapılan eserlerin yer aldığı “Öğretmenler Günü” isimli sergi büyük ilgi gördü.
Haber Gündem 2 Aralık 2019 Bu Haber 67 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ‘ÖĞRETMENLER GÜNÜ’ SERGİSİ

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı sonrası Mehmet Akif Ersoy Fuaye Salonu’nda açılışı yapılan sergiyi Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Ahmet Hamdi Zafer’in yanı sıra Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevinç Sakarya Maden, Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Sezgin ile öğretim üyeleri ve öğrenciler ziyaret etti.

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle organize edilen kutlama programı sonrası açılışı yapılan ve Resim-İş Eğitimi Ana Bilim Dalı öğretim elemanları ve lisansüstü öğrencileri tarafından yapılan eserlerden oluşan sergi büyük ilgi gördü. Ayfer Uz, Aylin Beyoğlu, Enis Şensever, Ersan Sarıkahya, Figen Girgin, Lale Aslan, İbrahim Dinçeli, İsmail Çorbacı, Mehtap Cömert, Mehtap Kodaman, Şahin Memmedov, Şerife Bilgi, Yusuf Nuş, Fatmanur Savruk, Mert Başkaya ve Tansel Moumin Oglou’nun eserlerinin yer aldığı sergi 9 Aralık 2019 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKayıp Avukatın Cesedi Bulundu


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri“Kazasız Kul Olmaz” 6 Aralık’ta Sergilenecek


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org