Öğrencilerden Hayvan Bakımevine Ziyaret

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çorlu İlkokulu 4-A ve 4-B sınıfı öğrencileri, Çorlu Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi'ni ziyaret etti. Öğrenciler ziyarette kedi ve köpek yavrularını severken, bakımevi yetkilileri de öğrencilere bilgiler verdi.
Haber Çorlu 29 Şubat 2020 Bu Haber 423 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Öğrencilerden Hayvan Bakımevine Ziyaret

Çorlu Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi özellikle öğrencilerin ziyaretleriyle hareketli günler yaşıyor. Geçtiğimiz yıl yaklaşık bin 500 öğrencinin ziyaret ettiği bakımevini ilk iki ay içinde ise 200'ü aşkın öğrenci ziyaret ederek sokak hayvanlarına verilen veterinerlik hizmetleri, bakımevi işletmesi ve veterinerlik mesleği hakkında bilgi edindi.

Çorlu Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi yetkilileri tarafından yürütülen uygulamalar hakkında bilgi alan öğrenciler, kedi ve köpek yavrularını sevme imkânı buldular ve hayvan sevgilerini pekiştirdiler.

Öte yandan hayvan sahiplendirme faaliyetlerinin de yürütüldüğü Çorlu Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi'nde 200'ün üzerinde hayvan barındığını belirten yetkililer, geçtiğimiz yıl 567, 2020 Ocak ayında ise 44 hayvanın sahiplendirildiğini ifade ederek öğrencilere hayvan sahiplenme konusunda bilgiler aktardılar.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org