NKÜ’de Uyuşturucu ile Mücadele Konferansı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Süleymanpaşa 20 Şubat 2020 Bu Haber 271 kişi tarafından okundu.

tekirdağ NKÜ’de Uyuşturucu ile Mücadele Konferansı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde öğrencilere ‘Uyuşturucu ile Mücadele, Yasal Durum ve Bağımlılık’ konferansı verildi.

"Uyuşturucu ile Mücadele Ulusal Strateji Belgesi ve Eylem Planı (2018-2023)" hakkında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerine Rektörlük Konferans Salonunda Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlar ile Mücadele Şubesinde görevli polis memurları tarafından ‘’Uyuşturucu ile Mücadele, Yasal Durum ve Bağımlılık‘’ ile ilgili konferans verildi.

446 öğrenci konferansa katılarak bu hayati meseleye dair yapılan bilgilendirme sunumunu ilgiyle dinlerken Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Berna Erdal da öğrencilere uyuşturucu ile mücadele hakkında fikir paylaşımında bulundu. Programa öğrencilerin yanı sıra akademik ve idari personel de katıldı.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriİstanbul-Çanakkale Karayolunda 'Yüksek Ateş' Kontrolü


GÜNDEM 1 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da, Trafik ışıklarıyla 'Evde Kal' Mesajı


GÜNDEM 1 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org