Nikah işlemlerinde yeni düzenleme

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Kapaklı Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklama koronavirüsü salgını ile mücadele kapsamında nikah işlemlerine yeni düzenlemeler getirildiği duyuruldu. Belediye Başkanı Mustafa Çetin getirilen yeni düzenleme hakkında “Yabancı uyruklu vatandaşların ise nikah müracaatları geçici bir süre kabul edilmeyecektir.” dedi.
Haber Kapaklı 25 Mart 2020 Bu Haber 430 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Nikah işlemlerinde yeni düzenleme

İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge doğrultusunda koronavirüsü (Covid-19) salgın hastalığına karşı alınan tedbirler kapsamında nikah törenlerine bir dizi yeni düzenleme getirildi. Koronavirüsü salgınına karşı ‘Her şey sağlığımız için’ sloganıyla tedbirlerini artıran ve çalışmalarını en üst seviyeye çıkaran Kapaklı Belediyesi de bu kapsamda kalabalık ortamlardan kaçınılması amacıyla nikah işlemlerinde katılımcı sınırlaması getirdi.

YABANCI UYRUKLULARIN NİKAH İŞLEMLERİ DURDURULDU

Belediye Başkanı Mustafa Çetin, nikah işlemlerine getirilen yeni düzenleme ile ilgili "Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan COVID-19 önlemleri ve 16 Mart tarihli İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge doğrultusunda; nikahlar törensiz ve iki şahit eşliğinde kıyılacak. Nikah kıyma işlemi sadece Belediyemiz Nikah Salonu'nda gerçekleştirilecektir. Vatandaşlarımız mevcutta bulunan müracaatlarını belediyemizin evlenme birimine başvurarak iptal edebilir veya erteleyebilir. Yabancı uyruklu vatandaşların ise nikah müracaatları geçici bir süre kabul edilmeyecektir." açıklamasını yaptı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriAkıl ve Zeka Oyunları'nın Finalleri Kapaklı'da Başladı


GÜNDEM 12 Mart 2020
Kapaklı haberleri
 haberleriMobil ikram aracını 8 binden fazla vatandaş kullandı


GÜNDEM 18 Ocak 2020
Kapaklı haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org