Mustafa Kemal Atatürk’ün 81. Yıl Dönümü Anma Programı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81. yıl dönümü Ergene’de gerçekleştirilecek programlar ile anılacak.
Haber Gündem 8 Kasım 2019 Bu Haber 71 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Mustafa Kemal Atatürk’ün 81. Yıl Dönümü Anma Programı

Anma programı ilk olarak 10 Kasım Pazar günü sabah saat 08.55’te Ergene Demokrasi Meydanına çelenk sunumu ile başlayacak. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu saat olan 09.05’te ise sirenler çalmaya başlayacak, bayraklar yarıya indirilecek ve Ata’mızın anısına saygı duruşunda bulunarak Ergene Demokrasi Meydanına ki program tamamlanarak Benek Kolejinde gerçekleşecek olan Anma programına iştirak edilecek.

Saat 10.00’da Benek Kolejinde Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunarak günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapılacak. Programda ayrıca Atatürk’ün hayatı gösterisi, şiirler, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Oratoryosu, Atatürk’ün ilkeleri gösterisi ve Atatürk’ün sevdiği türküler seslendirilecek.

Saat 12.00’da Ergene Belediyesi Atatürk Gönüllüleri Zübeyde Hanım Parkında Kütüphane açılışı gerçekleşecek. Kütüphane açılışının hemen ardından Ergene Belediyesi Zübeyde Hanım Parkı El Emeği Ürünleri Satış Stantları ziyaret edilecek.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene’de yapılacak olan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81. yıl dönümü anma programına tüm halkımızı davet etti.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleri'Koyun var' dediği kamyondan 69 kaçak göçmen çıktı


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriMinibüsle Çarpışan Otomobilin Sürücüsü Öldü


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da kaçak içki


GÜNDEM 11 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriTrakya‘da 302 Bin Fidan Toprakla Buluşturuldu


GÜNDEM 11 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriKozuva: Türk-Romen İşbirliğinin Gücüne İnanıyoruz


GÜNDEM 11 Kasım 2019
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org