Müftü Haliloğlu, Başkan Sarıkurt´u Ziyaret Etti

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çorlu Müftüsü Mevlüt Haliloğlu, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’u makamında ziyaret etti.
Haber Çorlu 5 Ekim 2019 Bu Haber 192 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Müftü Haliloğlu, Başkan Sarıkurt´u Ziyaret Etti

Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün her yıl 1 - 7 Ekim tarihlerinde belirli bir tema çerçevesinde düzenlediği haftanın bu yılki teması, ‘Cami ve Hayat’ olarak belirlendi. Çeşitli etkinliklerle bir hafta boyunca kutlanacak olan Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Çorlu Müftüsü Mevlüt Haliloğlu ve din görevlileri, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’a ziyarette bulundu. Ziyaret kapsamında Müftü Haliloğlu ve ekibi tarafından Başkan Sarıkurt’a kitap ve çiçek hediye edildi.

Bu Yılın Teması ‘Cami ve Hayat’

İlçe Müftüsü Mevlüt Haliloğlu’na ve din görevlilerine ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Başkan Sarıkurt, ziyaretleri dolayısıyla çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Müftü Haliloğlu, Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın bu yılki temasının ‘Cami ve Hayat’ olduğunu ifade ederek gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında Başkan Sarıkurt’a bilgi verdi. Ziyaret günün anlam ve önemi dolayısıyla çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org