Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Takım olarak bir oyun oynuyorsanız, ses sizin için en önemli etkendir. Bu sebeple en ince bir sesi duymanız sizi oyunda galibiyete götürebilir. Bu sebeple Kulaklık seçimi oldukça önemlidir.
Haber Teknoloji 2 Aralık 2019 Bu Haber 110 kişi tarafından okundu.


Bugün Yeni İnan Gazetesi Olarak Monster’ın Pusat Virtual 7.1 RGB Oyuncu Kulaklığını inceliyoruz, işte düşüncelerimiz.

 

Kulakllığın özellikle, dolar kurundaki artıştan etkilenmediğini söyleyerek başlayabiliriz. Uzun bir süredir sabit fiyat etiketiyle, enflasyondan etkilenmeyen kulaklık ünvanını hakediyor.

 

Her Oyuncu kulaklığında kafa bandı ayarı vardır, ve kullanma şekline göre ayarlarını gerçekleştirirsiniz, bu kulaklıkta öyle bir ayar yapmanıza gerek yok, kulaklığı taktığınız otomatik olarak kafa bandı üzerinden sizin ölçülerinize otomatik olarak kendisi ayarlayabiliyor.  Bu bana kalırsa kulaklıkta bir artı olduğunu söyleyebiliyoruz.

 

 

Kulaklığın tamamı kaplayan kulaklık süngerleri tamamiyle dış ortamdaki sesi size yansıtmayarak izole ediyor ve oyununuza otomatik olarak adapte olmanıza olanak sağlıyor kimisi bu süngerleri fazla büyük olduğunu söyleyebilir fakat bu sayede dış ortam ile iletişiminizi tamamiyle kesiyor.

 

Sanal 7.1 ses yapısıyla oldukça iyi bir ses veren Virtual Oyuncu kulaklığı özellikle bas ve titreşimde oldukça iyi bir ses kalitesi sunduğunun altını çizebiliriz, aynı zamanda ses seviyesi yüksek kulaklıklardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

 

4 Farklı Aydınlatmalı renk geçişlerine sahip olan kulaklık, adeta bir renk şöleni yaşattığını söylemeden geçmeyelim. Mikrofon katlayıp kaldırma tarzında geri çekilebilen sürgülü bir yapıya sahip.

 

Üründe şaşırdığım ilk özellik Kumanda tarzında bütün tuşların olması adeta akıllı bir kumanda görünümünü andıran bir kontrol paneli bizleri karşılıyor. 

 

Kumanda da Bas ayarı aktif etme,  Mikrofon Kapatıp/Açma, Işıklandırmayı aktif etme, son olarak ses seviyesini ayarlayabileceğiniz tuşlar bu panelin üzerinde yer almakta.  Bu kontrol paneli oldukça hoş görünüyor ve bir o kadar da kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

 

İkinci şaşırdığım bir özellik ise  Hangi Marka ve ürünü olursa olsun, normal oyuncu kulaklıkları Plastik bir kablo ile gelir ve son yıllarda Gamer çerçevesi altında plastik kabloların üstü örgüyle kaplanmaya başladı ve böylelikle kabloyu yıpranmaya ve kesiklere karşı koruyordu.

 

Evet aslında bir bakıma koruyordu fakat, örgülü kablolar bir süre sonrasında kıvrılıyor ve kablolar bozuluyor ve örgü yırtılmasına sebep oluyor ve bu nedenle uzun ömürlü olmuyordu.

 

Monster bu konuda ise şöyle bir bir şey düşünmüş, Plastik kablo üzerine örgü kullanırken örgünün üzerine ise plastik bir kanal kullanarak örgülü kablonun bozulmasını engelliyor ve ortaya kaliteli bir kablo ortaya çıkıyor.

 

Fiyat performans ürünü olan bu kulaklık, adeta enflasyondan etkilenmeyen bir ürün olduğunu tekrar hatırlatalım.

 

Orta segment bir ürün olan Pusat Virtual, oldukça kullanışlı. Yeni inan Gazetesi olarak siz değerli okuyucularımıza bu ürünü severek öneriyoruz.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKırklareli'de avcılara sıkı denetim


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriÇorlu'da Uyuşturucu Operasyonu


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org