Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Oyuncu ekipmanları yon yıllarda önem kazanmaya başladı. Her alanda görebildiğimiz oyuncu ekipmanları genelde Klavye, Mouse ve Kulaklık olarak 3 farklı ekipman ile başlayıp, Monitör ve Bilgisayar bileşenleriyle devam ediyor.
Haber Teknoloji 27 Kasım 2019 Bu Haber 96 kişi tarafından okundu.


Monster Pusat K2 Pro Mechanical Gaming Klavye İncelemesi

 

Bu sefer ki konuğumuz Monster Pusat K2 Oyuncu klavyesi.

 

Pusat K2 görünüşüyle oldukça dikkat çeken bir ürün olduğu göze hemen çarpıyor.

 

Alumimium kasasıyla oldukça sağlam bir malzemeye sahip olduğunu kanıtlayan K2, oldukça kullanışlı ve al benisimsi olan bir klavye olduğunu aktaralım.

 

K2 Pusat’ın üzerinde 105 adet mekanik tuş bulunurken, G12 Tuşu ve 3 farklı Profil tuşu bizleri karşılıyor.

 

Bu tuşların yanı sıra, Multimedya tuşları da aynı zamanda yer alıyor. Dikkatimi çeken bir nokta ise klavye üzerinde REC yani bir kayıt tuşu olması, klavyeye bir artı kattığını söylemeliyim. Tek bir tuş ile istediğiniz zaman oyunun önemli anlarını bu tuş sayesinde kayıt alabiliyorsunuz.

 

Normalde klavye alırken 2 farklı özelliğine dikkat ediyorum. 1. G Tuşları sol kısıma alınırsa klavye oldukça geniş olur ve böylelikle ağır ve bir o kadar uzun bir klavye hissiyatı verir.   2. Volume barı yani ses açıp kapatma barı olmasına özen gösteririm.

 

Monster bu konuda terchini benim gibi düşünen oyuncular yönünde kullanmış olmasına sevindim açıkçası, G Tuşları yukarı alınırken klavye kendisinden bir şey kaybetmiyor aynı zamanda multimedya tuşlarıyla ve ses açma barıyla harika bir klavye ortaya çıkmış oluyor. Monster’ı bu konuda kutlamak gerekiyor.

 

Aynı zamanda bilek desteğini sağlayan aparat ise isteğe göre çıkartılabilir veya kullanılabilir bir durumda olması klavyeye yine bir artı kazandırmış oluyor.

 

Klavyenin arka kısmında bir adet 2.0 USB Girişine de yer verilmiş. Eğer kasa üzerinde USB girişi arama derdiyle uğraşmak istemiyorsanız klavyenin üzerinde bulunan USB girişinize USB belleğinizi takabilirsiniz aynı zamanda.

 

USB girişini de kullanmak istiyorsanız, klavyeyi çalıştırmak üzere Altın uçlu2 farklı USB soketini de kasaya bağlamanız gerektiğini unutmayın.

 

8 Farklı aydınlatma modu bulunan klavye, adeta bir Renk şöleni yaşatıyor.

 

2 Yıl Garanti desteğine sahip olan Monster Pusat K2 Oyuncu klavyesi 400 – 500 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

 

Oldukça kullanışlı olan bu klavye gerek özellikleriyle ve fiyatı bakımından al benisi olan bir ürün olduğunu söyleyelim, zira bu fiyata bu özelliklere sahip ürünler bulmak zor günümüzde.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Monster Pusat K2 Oyuncu klavyesini siz değerleri okuyucularımıza severek öneriyoruz.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTinerle Soba Yakmak İsterken, Alevler İçinde Kaldı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da 2 Köpek Balığı Yakalandı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriYanında Çalışan Liseli Kıza Cinsel Tacizden Tutuklandı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org