“MOBİL BELEDİYECİLİK” UYGULAMASI FAALİYETE GEÇTİ

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı“Akıllı Belediyecilik Projesi” nin bir parçası olan Kapaklı Belediyesi “Mobil Belediyecilik Uygulaması”nın faaliyete geçirildiğini bildirdi.
Haber Kapaklı 14 Kasım 2017 Bu Haber 532 kişi tarafından okundu.

tekirdağ “Mobil Belediyecilik” Uygulaması Faaliyete Geçti

Uzun zamandır üzerinde çalışılan sistem ile IOS ve Android işletim sistemlerine sahip tablet bilgisayar ve cep telefonları ile 7/24 dünyanın her tarafından belediye hizmetlerine kolay erişim sağlanmış olacak.

 

CEPTEN HİZMET

 

Mobil uygulama özellikle 4G altyapısının gelişmesi ile mobil iletişim imkanlarının hızla artması gerek kurumsal hizmetlerin kesintisiz sunulması gerekse vatandaşların hareket halindeyken bile sunulan hizmetlerden faydalanmasına büyük katkı sağlıyor. Kapaklı Belediyesi’nin faaliyete geçirdiği bu uygulama ile artık IOS veya Android işletim sistemli cep telefonları kullanılarak zaman ve mekan bağımlılığı olmadan dünyanın her yerinden belediye hizmetlerine ulaşılacak.

 

HER TÜRLÜ BİLGİ VAR

 

Yapılan çalışmalarla ilgili haberler, duyurular, iletişim bilgileri, borç sorgulama, ödeme, şikayet-öneri sistemi, etkinlik takvimi ve kültür haberleri, Kapaklı hakkında ayrıntılar gibi daha bir çok başlığın yer aldığı uygulama ile vatandaşlar her an her yerde belediye ile ilgili hizmet alabilecek.

Vatandaşlarımıza Bir Adım Daha Yaklaştık

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı , akıllı telefonlar için geliştirdikleri mobil uygulama ile vatandaşlara bir adım daha yaklaştıklarını söyledi.

Android ve İOS işletim sistemleri için geliştirilen mobil uygulama ile belediye hizmetlerini vatandaşlara daha fazla yaklaştırdıklarını Başkan Mandalı, “Belediyemiz birimleriyle entegre bir şeklide çalışan mobil uygulamamız ile vatandaş ve belediye arasındaki mesafeleri azaltıyoruz” dedi.

Mobil uygulamada başlıklar altında birçok önemli bilginin ve hizmetin sunulduğunu kaydeden Başkan Mandalı, “Mobil uygulamamızda vatandaşlarımız istek, şikayetleri ilgili birime aktarılıyor ve en kısa sürede de çözüme kavuşturuluyor” şeklinde konuştu.

 

ÜCRETSİZ OLARAK İNDİRİLECEK

 

Mobil uygulama özellikle 3G ve 4,5 G altyapısının gelişmesi ile mobil iletişim imkânlarının hızla artması gerek kurumsal hizmetlerin kesintisiz sunulması gerekse vatandaşların hareket halindeyken bile sunulan hizmetlerden faydalanmasına büyük katkı sağlıyor.

Kapaklı Belediyesi’nin faaliyete geçirdiği bu uygulama ile artık IOS veya Android işletim sistemli cep telefonları kullanılarak zaman ve mekân bağımlılığı olmadan dünyanın her yerinden belediye hizmetlerine ulaşılacak. Kapaklı Belediyesi Mobil uygulamasında belediyenin yaptığı çalışmalarla ilgili haberler, duyurular, iletişim bilgileri, başkana mesaj, etkinlik takvimi, foto galeri, başkanın mesajı, başkana mesaj, foto galeri, Nöbetçi eczaneler, e-belediye uygulama, borç sorgulama, ödeme, bilgi sorgulama, Kapaklı hakkında ayrıntılar gibi daha birçok uygulama yer alıyor.Uygulama Google Play ve Apple Store’den Ücretsiz Olarak İndirilebilecek.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
 haberleriBAŞKAN YARDIMCISI ADEM SEKMEN BENGÜ GÜREŞLERİNE KATILDI


GÜNDEM 9 Ağustos 2018
Kapaklı haberleri
 haberleri21 Ekim Gazeteciler Bayramı Kutlu Olsun


GÜNDEM 19 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTürk Eğitim Vakfı'nın 13. Şubesi Trakya'da Açıldı


GÜNDEM 19 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriMore Care Projesi için Enez’de bir araya geldiler


GÜNDEM 19 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTRAKYA BİRLİK SPOR KULÜBÜ TRAKYA’DA TEK


GÜNDEM 19 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriMesleki ve Teknik Eğitim Çalıştayı Düzenlendi


GÜNDEM 19 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriMenfez Skandalını Bilirkişi Raporu ortaya koydu


GÜNDEM 19 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriÇevreci proje SUÇEP eğitimde 1000 öğrenciye ulaştı


GÜNDEM 19 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleri"TARIMSAL ÜRETİMDE DÜNYADA İLK 10‘DA YER ALIYORUZ"


GÜNDEM 18 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleri SADET PARTİSİNDEN DERNEK ZİYARETİ


GÜNDEM 18 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTürk Eğitim Vakfı, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti


GÜNDEM 18 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTekirdağ Afet Gönüllüleri Sertifikalarını Aldı


GÜNDEM 18 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriÖNCELİĞİMİZ EĞİTİM


GÜNDEM 18 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriKOBİLER EKONOMİNİN BEL KEMİĞİ


GÜNDEM 18 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriDİSK Genel Başkanı Eşkinat’la Buluştu


GÜNDEM 18 Ekim 2018
Kapaklı haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org