Miniklere İngilizce ve Beden Eğitimi Dersleri Verilmeye Başlandı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
2019-2020 Eğitim Öğretim yılına başlayan Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde çocuklara yeni dönemde İngilizce ve beden eğitimi dersleri verilmeye başlanıldı.
Haber Ergene 25 Eylül 2019 Bu Haber 171 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Miniklere İngilizce ve Beden Eğitimi Dersleri Verilmeye Başlandı

Satranç eğitimi, Orff eğitimi, Drama eğitimi, Doğa eğitimi, Montessori eğitimi, Robotik kodlama eğitimlerinden sonra Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde yeni dönemde çocuklara İngilizce ve beden eğitimi dersleri de verilmeye başlandı.

Ergene Belediyesinin eğitim hizmetlerinin en büyüğü olan Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde İngilizce ve Beden Eğitimi dersleri ile çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyorlar. Alanında uzman öğretmenler tarafından verilen dersler öğrenciler için çok verimli geçiyor.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza en iyi şartlarda ve en güzel eğitimi verebilmek adına Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde çocuklara yeni ders kolları açtıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergenede çalışan annelerimizin gönül rahatlığı ile çocuklarını bıraktıkları Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademimizde bulunan evlatlarımıza en üst seviyede eğitim vermek adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yeni dönemimizde de İngilizce ve beden eğitimi derslerimiz ile eğitim kalitemizi bir üst seviyeye çıkardık. Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademimizde Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün İlke ve İnkılaplarına bağlı, Ailesini, Vatanını, Milletini seven ve daima yücelten nesiller yetiştirerek onların başarısı ile ileride gurur duyacağız” dedi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriMinik Eller Turşu Yapmayı Öğrendi


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Ergene haberleri
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Ergene haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org