MAVİ LİSTEDE BİRLEŞTİLER

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Benim iş birliği yaptığım kişiler CHP’nin öz evlatları Onun iş birliği yaptığı kişiler bugüne kadar CHP’ye oy vermeyeceğini söyleyen kişilerdir”
Haber Gündem 10 Aralık 2019 Bu Haber 229 kişi tarafından okundu.


CHP Süleymanpaşa İlçe Başkan Adayları Nezih Okur, Sezai Tali ve Serdar Gelgeç adaylıktan çekilerek diğer aday Murat Emre Kervancılar’ı destekleme kararı aldı.

 

Murat Emre Kervancılar, Nezih Okur, Sezai Tali ve Serdar Gelgeç CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanlığında, İlçe Başkanlığı seçimi ile ilgili ortak basın toplantısı düzenledi.

Basın toplantısında konuşan CHP Süleymanpaşa İlçe Başkan Adayı Murat Emre Kervancılar Taban hareketi oluşturmak için aday olduğunu söyledi.

İlçe başkanı seçildiği takdirde tüm üyeler söz hakkı tanıyacağını da ifade eden Kervancılar, şunları kaydetti;” Bu taban hareketinde üyelerin söz sahibi olacağını her zaman istedik. Bunu her zaman uygulamaya çalıştık. Biz hiçbir zaman rakip değiliz. Biz CHP’de yoldaşız. Destekleri için onlara teşekkür ederim.  Gerçekleştirmek istedikleri projelerde bizimde imzamız olacak. Sonuna kadar üyelerimizin yanındayız.  Üyelerimiz bu koltukların gerçek sahibidir. Onlar bu partiyi yönetecekler. Bütün üyelerimizle sokağa çıkacağız. Tekrar Süleymanpaşa’yı CHP’ye kazandıracağız.”

“KENDİMİZİ ŞANLI HİSSEDİYORUZ”

Seçimde kendilerini şanlı gördüklerini de ifade eden Kervancılar; ”Biz kendimizi şanlı hissediyoruz. Bu kadar CHP sevdalısı insanlar yanımızdayken seçim kaybetmek aklımızın ucundan bile geçmiyor.  Daha seçim kaybedip istifa eden çok arkadaşımız oldu. Hatta şimdi bazıları tekrar üye olup tekrar aday oldu. Biz koltuk söz konusu oluğunda partimize gelen, koltuk gittiğinde partimizden istifa edenlerden değiliz. Ben hiçbir zaman partimden istifa etmedim. Bu soruyu başka arkadaşlara da sorarsanız sevinirim” şeklinde konuştu.

Serdar Gelgeç te Murat Emre Kervancılar ile güç birliği alma kararı aldıklarını ifade etti.

Nezih Okur ise kendi delegelerini Murat Emre Kervancılar’ın listesine oy vermeye çağardı.

 

Sezai Tali ise seçime girmeme kararı aldığını ifade ederek;”  Delege seçimlerden oy kullanan hiç kimse şansın delegesi değil CHP’nin delegesidir. Ben seçime katılmama kararı aldım. Seçime 2 aday kaldı. Bu adaylar arasında bir tanesine destek vermemiz gerekiyordu.  Bundan sonraki süreci mavi lise ile birlikte geçireceğiz. Adaylıktan çekiliyorum. Bundan sonraki süreci Murat Emre Kervancılar ile birlikte devam edeceğim. Seçim takvimi başladıktan sonra yapılan seçim çalışması başarı getirmez. Seçimler bittiği gibi bir sonraki seçimlere hazırlığa başlanılmalıdır. Bu söylediğime beni eleştiren arkadaşımız ilçe başkanı olduğu gibi yerel ve genel seçimlere hazırlanmadı. Kendi başkanlığını kazandıracak olan seçimlere hazırlandı. Onun mahallesinde, Sülalesinde, hemşehrilerinde ‘ben bugüne kadar CHP’ye oy vermedim. Bundan sonrada asla vermeyeğim’ dediği kişileri CHP’ye üye yaparak 24 Kasım’da yapılan ön seçimde kendisine oy verdirerek, CHP’nin ilçe Başkanlığı kaderini belirlemiştir. Benim iş birliği yaptığım kişiler CHP’nin öz evlatları, onun iş birliği yaptığı kişiler bugüne kadar CHP’ye oy vermeyeceğini söyleyen kişilerdir” dedi.

 

“OMUZ OMUZA OLMALIYIZ”

CHP Süleymanpaşa ilçe Başkanı İsmail Öztürk ise birlik beraberlik çağrısı yaparak;” Biz CHP’nin bir ailesiyiz. Aile içinde karşılık yarışmalar olur. Seçim sürecince seviyeli bir süreç yaşandı. Bunu bozmak isteyen insanlarda arada çıkıyor.  Biz CHP’ye yakışır bir seçim sürecinin geçirmek zorundayız. Şu anda bir birine rakip olan arkadaşlarımız, yarın yine omuz omuza olmak zorunda. Bizim karşımızda faşizm var. Biz onunla mücadele edeceğiz. Bizim birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bunu başarmadığımız sürece teker teker yok oluruz” şeklinde konuştu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleri Vergi Tahsilatında Bankalara Yeni Düzenleme


GÜNDEM 27 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org