Maske, Eldiven ve Dezenfektan Dağıtmaya Devam

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Ergene’de Korona Virüsüne karşı vatandaşların sağlığını önemseyen Ergene Belediyesi hafta sonu Pınarbaşı ve Sağlık Mahallesinde kurulan semt pazarlarında vatandaşlara ve pazarcı esnafına maske, eldiven ve dezenfektan dağıttı.
Haber Gündem 24 Mart 2020 Bu Haber 284 kişi tarafından okundu.

tekirdağ  Maske, Eldiven ve Dezenfektan Dağıtmaya Devam

Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görülen korona virüsüne karşı Ergene’de önlemler alınmaya devam ederken Ergene Belediyesi önceki günlerde Yeşiltepe ve Velimeşe Mahallelerinde kurulan semt pazarlarında olduğu gibi geçtiğimiz hafta sonu da Pınarbaşı ve Sağlık Mahallesinde kurulan semt pazarlarında vatandaşlara maske, eldiven, dezenfektan ve virüse karşı alınacak tedbirler konusunda bilgi broşürlerinden dağıttı. Sağlık Mahallesinde gerçekleşen dağıtıma Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’de katıldı. Başkan Yüksel pazarcı esnafının maskesiz ve eldivensiz satış yapmamaları konusunda uyarılarda bulunurken vatandaşlara da maske, eldiven ve dezenfektan dağıttı.

Başkan Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak İlçemizde önlemlerimizi almaya devam ediyoruz, camilerde, parklarda, okullarda, otobüs duraklarında, çöp konteynerlerımız ile cadde ve sokaklarımızda ekiplerimizin dezenfektan çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Korona virüsü ile mücadelede vatandaşlarımızın Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan kurallara ve kişisel hijyene dikkat etmesi gerekir. Bizlerde vatandaşlarımızın sağlığını önemseyerek bu dönemde en çok ihtiyaç duyulan maske, eldiven ve dezenfektan dağıtarak virüse karşı tedbir almaları gerektiğini belirterek kendilerini bilinçlendiriyoruz” dedi.

Yapılan uygulamadan oldukça memnun olduklarını belirten vatandaşlar Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkürlerini ileterek Ergene’de virüse karşı alınan tedbirleri takdir ettiklerini belirttiler.

Başkan Yüksel Ergene’de diğer mahallelerde de önümüzde ki günlerde vatandaşlara maske, eldiven ve dezenfektan dağıtacaklarını da belirtti.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org