MARMARA URBAN FORUM İSTANBUL’DAN DÜNYAYA AÇILACAK

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Marmara Belediyeler Birliği tarafından, İstanbul Elite World Taksim Otelde “MARUF - Marmara Urban Forum - Marmara Uluslararası Kent Forumu, Çözüm Üreten Kentler“ toplantısı gerçekleştirildi.
Haber Malkara 9 Eylül 2019 Bu Haber 212 kişi tarafından okundu.

tekirdağ MARMARA URBAN FORUM İSTANBUL’DAN DÜNYAYA AÇILACAK

Gerçekleştirilen toplantıya Malkara Belediyesi adına katılan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı;“ Belediyemizin de üyesi olduğu Marmara Belediyeler Birliğinin bu çalışması ile Marmara bölgesindeki belediyelerin işbirliği ve yerelde çözüm üreten belediyeler için çalışma ağları oluşturularak, özellikle birden fazla belediyeyi ilgilendiren aynı sorunların çözümü için oluşturulacak ortak forumlar sayesinde daha hızlı çözüme kavuşacak. Bu oluşturulacak forumlarda işbirliği ve güç birliği hedeflenmektedir. MARUF - Marmara Urban Forum - Marmara Uluslararası Kent Forumunun aktörlerinden birisi de Malkara Belediyesi olacak. Bu hususta 1-2-3 Ekim 2019 tarihinde uluslararası katılımcıların da sunumlarda bulunacağı İstanbul Kongre Merkezinde yer alacak workshoplarda uygulamalı çözümler ve iyi örnekler ile bu konular yaygınlaştırılacak. Çevre ve İklim Değişikliği, Dayanıklılık, Göç, Ulaşım ve Hareketlilik, Kamusal Mekân, Kent Ağları, Kentsel Altyapı, Konut ve Yapılı Çevre, Sosyal Kapsayıcılık, Şehir Teknolojileri ve İnovasyon, Yerel Kalkınma ve Yönetişim 'Çözüm Üreten Kentler' mottosuyla planlanan MARUF'un 2019 yılında ki platformunda ele alınacak. “ dedi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleri“Bu Talana İzin Vermeyeceğiz”


GÜNDEM 14 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriAnnesine Şiddet Uygulayan Babasını Öldürdü


GÜNDEM 24 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriBıyıkali Mahallesi’ne İçme Suyu Deposu


GÜNDEM 24 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriFen Edebiyat Fakültesinde Devir Teslim


GÜNDEM 24 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriSon Dakikada Galibiyeti Kaçırdı


FUTBOL 24 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriCHP'li Öztrak: Kurultayımız Baharı Yaz Edecek


GÜNDEM 23 Şubat 2020
Malkara haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org