MALKARA’NIN ULAŞIM AĞI BÜYÜYOR

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
S.S. 38 Nolu Malkara Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Özcan Kılıçkoç, 12 Şubat 2020 Çarşamba Günü saat 13.00'te Başkanlık Makamında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u ziyaret etti.
Haber Gündem 13 Şubat 2020 Bu Haber 190 kişi tarafından okundu.

tekirdağ MALKARA’NIN ULAŞIM AĞI BÜYÜYOR

Gerçekleştirilen ziyarette; Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı ve Veysel Özkal da yer aldı.

Ziyarette Malkara’nın hızla gelişen bir ilçe olmasından dolayı araç ve yaya trafiğini rahatlatmak, vatandaşlara rahat bir ulaşım kolaylığı sağlamak adına çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; Gelişim ve değişim anlamında son yıllarda büyük bir mesafe kat edip, ülke çapında marka ve örnek ilçeler arasına adını yazdıran Malkara’mızın gelişim sürecine yakışan ulaşım ağını daha akıcı hale getirmek adına çok yoğun çalışıyoruz.

Hemşehrilerimiz Her Şeyin En İyisine Layıktır

Göreve geldiğimiz günden beri ilçe genelinde vatandaş odaklı hizmet ve yatırımlarımız devam ediyor. Her zaman söylediğim gibi, hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Vatandaşlarımız toplu taşıma sisteminden en iyi şekilde faydalansın diye hem araç sayımızı artırıyoruz, hem de ulaşım ağımızı genişletiyoruz. İlçemizin farklı noktalarında konutlaşma ve yapılaşmanın artmasıyla birlikte Malkara Minibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ile yapmış olduğumuz ortaklaşa çalışmalarımızın sonucunda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararı ile artık otobüslerimiz sadece ilçe merkezine değil, Malkara Organize Sanayi Bölgesi ve Et Kombina Tesisimize de seferler başladı. Malkara Organize Sanayi Bölgesi ve Et Kombina Tesisimize günde 3 defa olmak kaydıyla ilçe merkezimizden 08.15 – 12.15 – 17.15 saatlerinde, Malkara Organize Sanayi Bölgesi’nden ise 09.00 – 13.15 – 18.15 saatlerinde ulaşım sağlanacak.

Günden güne büyüyen ulaşım ağımız, açtığımız yeni hatlarla beraber daha da genişleyecek. Bu seferler sonucu vatandaşlarımızın ulaşımı daha da kolaylaşacak. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Malkara’mızın tüm bölgelerindeki ulaşım ağını akıcı hale getirmek adına bugüne kadar ortaya koyduğumuz hassasiyetimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diyerek düşüncelerini belirtti.

S.S. 38 Nolu Malkara Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Özcan Kılıçkoç ise Malkara Minibüsçüler Kooperatifi ile uyumlu çalışmalarından ve kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriPrefabrik Evler Nasıl Üretilir?


GÜNDEM 19 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriBaşarılı Sporculardan Akay'a Ziyaret


GÜNDEM 19 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriTrakya Üniversitesinde E-Spor Turnuvası


GÜNDEM 19 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriESENLER KIRKKEPENEKLİ BAĞLANTI YOLU YENİLENİYOR


GÜNDEM 19 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriGökhan'dan Umurbey Belediye Başkanı Doğan'a Ziyaret


GÜNDEM 19 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağspor, Zirve Takibini Sürdürüyor


FUTBOL 18 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriSosyal Yardım İşleri Tek Binada Toplanacak


GÜNDEM 18 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriDin Öğretimi Formasyon Programı Yapıldı


GÜNDEM 18 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriTEKNOPARK Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 18 Şubat 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org