MALKARA’DAN ELAZIĞ VE MALATYA’YA YARDIM ELİ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Malkara Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları tarafından organize edilen yardım kampanyasına büyük desten veren Malkaralı hemşehrilerimizin bağışladığı deprem yardım malzemeleri Elazığ ve Malatya'da yaşanan depremde zarar gören vatandaşlarımıza ulaştırılmak için AFAD koordinasyonunda yola çıkarılmak üzere Tekirdağ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne teslim edildi.
Haber Malkara 29 Ocak 2020 Bu Haber 289 kişi tarafından okundu.

tekirdağ MALKARA’DAN ELAZIĞ VE MALATYA’YA YARDIM ELİ

Yardım kamyonunun gönderilmesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremler ülkemizi ve milletimizi derinden sarsmıştır. Hayatını kaybeden vatandaşlarımız tüm Türkiye’nin acı kaybıdır. Deprem sonrasında tüm Türkiye’nin tek yürek olarak Elazığ ve Malatya’yı sahiplenmesi tüm dünyaya örnek oldu.

Deprem sonrası ülkemizin tek yürek olduğu bu doğal afette biz de Malkara Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile birlikte yardım kampanyası organize ettik. Evindeki tarhanasını, bulgurunu, nohutunu, battaniyesini, kullanılmamış giysilerini, ısıtıcısını paylaşarak yardım kampanyasına destek veren Malkaralı hemşehrilerime ve Sivil Toplum Kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı olarak kurtulan afetzedelere ise acil şifalar diliyorum. Tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” diyerek düşüncelerini belirtti.

29 Ocak 2020 Çarşamba günü bir kamyon ile yola çıkarılan yardım malzemeleri, en kısa sürede Elazığ ve Malatya'daki depremzedelere ulaştırılacak.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleri“Bu Talana İzin Vermeyeceğiz”


GÜNDEM 14 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriÇorlu Kaymakamı: Uyuşturucu Konusunda Çok Hassasız


GÜNDEM 17 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriEti, Güven Tazeledi


GÜNDEM 17 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ'da Uyuşturucu Ve Tabanca Ele Geçti: 6 Gözaltı


GÜNDEM 17 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriOtobüsü Sollamak İsterken Çarptığı Yaya Öldü


GÜNDEM 16 Şubat 2020
Malkara haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org