Malkara‘da Mera Islahı Çalışmaları Devam Ediyor

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı’nın “Mera İyileştirme ve Yönetimi Projesi” kapsamında ilçemizde gerçekleştirdiği çalışmalar, 1Batkın Mahallesinde yapılan çalı kesme çalışmaları ile devam etti.
Haber Malkara 16 Eylül 2019 Bu Haber 103 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Malkara'da Mera Islahı Çalışmaları Devam Ediyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi’nin işbirliği ile ortaklaşa yürüttüğü çalışmalarda; Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar, Malkara Belediye Meclis Üyesi Gökhan Doğan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hacı Aslan, Mahalle Muhtarı Nadi Güney, Mera Komisyonu Başkanı Rahim Çolak ve köy sakinleri yer aldı.

Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hacı Aslan “Mera İyileştirme ve Yönetimi Projesi” kapsamında ilçemizde yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunulup, durum değerlendirmesi yaptılar.

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar; “Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte uyum içerisinde “Mera İyileştirme ve Yönetimi Projesi” çalışmalarımızı ilçemizde gerçekleştiriyoruz. Çalı kesme çalışmalarımız oluşturulan program dâhilinde tüm kırsal mahallelerimizde devam edecek. Kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın kalkınması için projeler üretmeye devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmalar ile üreticilerimize destek oluyoruz.” dedi.

Çalışmaların ardından Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar ve Belediye Meclis Üyesi Gökhan Doğan, Batkın Mahallesindeki kahvehaneyi ziyaret ederek, mahalle sakinleriyle sohbet edip, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriBAŞKAN AKAYDAN EMNİYET MÜDÜRÜ TOPKAYA''YA ZİYARET


GÜNDEM 23 Ekim 2019
Malkara haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org