Malkara’da Cumhuriyet Koşusu

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Malkara’da Cumhuriyetin kuruluşunun 96’ncı yıldönümü etkinlikleri kapsamında çocukları ve gençleri atletizm sporuna teşvik etmek amacıyla Cumhuriyet Koşusu gerçekleştirildi. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri 29 Ekim 2019 Salı günü Cumhuriyet Bayramında verilecek.
Haber Malkara 22 Ekim 2019 Bu Haber 196 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Malkara’da Cumhuriyet Koşusu

Malkara – İshakça Mahallesi güzergâhında yapılan "Cumhuriyet Koşusu" büyük heyecana sahne olurken, Malkara 112 sağlık ekibi ve Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik ve Asayiş Ekipleri yarışlarda hazır bulundu.

 

DERECEYE GİRENLER BELİRLENDİ

 

Yarışmalarda 1200 Metre Küçük Kızlarda Fevzi Çakmak İlkokulu öğrencisi Şevval Su Yıldırım birinci, İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Cemre Tusem Ocak ikinci, Balabancık Ortaokulu öğrencisi Ezel Naz Güven üçüncü olurken, 1500 Metre Küçük Erkekler kategorisinde de Mustafa Uysal Ortaokulu öğrencisi Serhat Çetin birinci, Şehit Selim Vural Ortaokulu öğrencisi Serkan Yıldırım ikinci, Murat Erbay Ortaokulu öğrencisi Semih Sayılır üçüncü oldu.  6 kategoride yapılan koşuda 2000 Metre Yıldız Kızlar kategorisinde Murat Erbay Ortaokulu öğrencisi Kader Kıp birinci, Mustafa Uysal Ortaokulu öğrencisi Eylül Muş ikinci, Mustafa Uysal Ortaokulu öğrencisi Betül Çakır üçüncü olurken, 3000 Metre Yıldız Erkekler kategorisinde Şehit Selim Vural Ortaokulu öğrencisi Arda Karagöz birinci, Atatürk Ortaokulu öğrencisi Berkay Tosun ikinci ve Şehit Selim Vural Ortaokulu öğrencisi Eray Arzık üçüncü oldu.  3000 Metre Genç Kızlar kategorisinde Malkara Anadolu Lisesi öğrencisi Sıla Arslan birinci, Malkara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi İrem Çelik ikinci, Malkara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Dilara Bilgin üçüncü olurken, 5000 Metre Genç Erkekler kategorisinde ise Hüsniye Hanım Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Yusuf Kızıltaş birinci, Malkara Anadolu Lisesi öğrencisi Bilal Çiçek ikinci ve Hüsniye Hanım Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Sonay Aygün üçüncü oldu. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri 29 Ekim 2019 Salı günü Cumhuriyet Bayramında verilecek.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleri'Koyun var' dediği kamyondan 69 kaçak göçmen çıktı


GÜNDEM 13 Kasım 2019
Malkara haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org