MALKARA BELEDİYESİ’NDE KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BAYRAMLAŞMA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Gündem 18 Ağustos 2018 Bu Haber 367 kişi tarafından okundu.

tekirdağ MALKARA BELEDİYESİ’NDE KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BAYRAMLAŞMA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malkara Belediyesinde, 17 Ağustos 2018 Cuma günü saat 15.30'da belediye binası önünde mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma gerçekleştirildi.

Bayramlaşma Programına; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert, Celal Yılmaz, İsmail Akkaya, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Hüseyin Simen, birim müdürleri ve belediye personelleri katıldı.

Programda Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yapmış olduğu konuşmasında; “Öncelikle hepinize saygılar sunuyorum. Umuyorum ki mübarek Kurban Bayramı hem ülkemize hem İslam coğrafyasına hem de dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirecektir. Birlikte geçirdiğimiz onuncu bayram. 4 buçuk yıllık görev süremiz boyunca hep beraber sizlerin verdiği emeklerle Malkara’ya ciddi anlamda değerler kattık. Özellikle eğitim adına üretim adına Malkara’da yaşayan vatandaşlarımızın her biri için değişik değerler kattık. Bu değerlerin hepsi için ben size teşekkür etmek istiyorum. Hepinizin Kurban Bayramını kutluyorum. Umuyorum ki bayram sizlere huzur ve mutluluk getirir. Hepinize iyi bayramlar diliyorum. ” dedi. 

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'un temenni ve dileklerini iletmesinin ardından tüm personele hediyelerini takdim etmesiyle bayramlaşma programı son buldu.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKırklareli'de avcılara sıkı denetim


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriÇorlu'da Uyuşturucu Operasyonu


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org