MALKARA BELEDİYESİ NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Malkara Belediye Meclisi Nisan ayı gündemini görüşmek üzere Belediye binasındaki Meclis Odasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'un Başkanlığında toplandı.
Haber Gündem 15 Nisan 2019 Bu Haber 75 kişi tarafından okundu.

tekirdağ MALKARA BELEDİYESİ NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul tarafından Hükümet Önünde Atatürk Anıtına çelenk sunulması, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunda bulunulmasının ardından Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısına başlanıldı.

Açılış konuşması, yoklama ve 2018 Mali Yılı Denetim Komisyonu Raporunun Meclisin bilgisine sunulması ile Meclis Toplantısı devam etti.

Gündem Maddelerine geçilmeden önce Belediye Meclis Kâtipleri seçilene kadar geçici divan oluşturulup, Belediye Meclis Kâtipliğine Malkara Belediye Meclisinin en genç üyeleri Volkan Özcan ve Recai Örs seçildi.

Gündemin 1. maddesinde yer alan Belediye Meclis Kâtiplerinin seçimi kapalı zarf usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Belediye Meclis Kâtipliğine Nuran Başkütük ile Ramis Özeren asil, Bahadır Uysal ile Gökhan Doğan yedek olarak seçildiler.

Gündemin 2. maddesinde yer alan Belediye Meclis Başkan Vekillerinin seçimi kapalı zarf usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda 1. Başkan Vekili Hüseyin Vasfi Güner ve 2. Başkan Vekili Volkan Soğancılar olarak belirlendi.

Gündemin 3. maddesinde yer alan Belediye Encümen Üyelerinin seçimi kapalı zarf usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Belediye Encümen Üyeliğine asil olarak Bahadır Uysal ve Gökhan Doğan seçildiler.

Gündemin 4. maddesinde yer alan Belediye Plan ve Bütçe Komisyonunun seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Belediye Plan ve Bütçe Komisyonuna Mustafa Özer, Birsen Karataş, Erdem Mergü, Nevrez Öz ve Sevgi Kaya seçildiler.

Gündemin 5. maddesinde yer alan Belediye İmar Komisyonunun seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Belediye İmar Komisyonuna Volkan Soğancılar, Hüseyin Vasfi Güner, Mehmet Erdem, Ercan Gök ve Hasan Efe seçildiler.

Gündemin 6. maddesinde yer alan Belediye İçkili Yer Bölgesi Tespit Komisyonunun seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Belediye İçkili Yer Bölgesi Tespit Komisyonuna Ersan Tepe, Afşin Turan, Gökhan Doğan, Dursun Kocabaş ve Hasan Efe seçildiler.

Gündemin 7. maddesinde yer alan Belediye Kırsal Hizmet ve Mera Islah Komisyonunun seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Belediye Kırsal Hizmet ve Mera Islah Komisyonuna Ahmet Tezcan, Ramis Özeren, Mehmet Erdem, Selahattin Karacaoğulları ve Hamza Tezcan seçildiler.

Gündemin 8. maddesinde yer alan Belediye İçişleri Komisyonunun seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Belediye İçişleri Komisyonuna Nuran Başkütük, Erdem Mergü, Hüseyin Vasfi Güner, Sevgi Kaya ve Volkan Özcan seçildiler.

Gündemin 9. maddesinde yer alan Doğu - Batı Trakya Belediyeler Birliği Meclisi üye seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Doğu - Batı Trakya Belediyeler Birliği üyeliğine Mustafa Özer, Recai Örs asil, Ersan Tepe ise yedek olarak seçildiler.

Gündemin 10. maddesinde yer alan Sağlıklı Kentler Birliği Meclisi üye seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Sağlıklı Kentler üyeliğine Nuran Başkütük seçildi.

Gündemin 11. maddesinde yer alan Marmara Belediyeler Birliği'ne üye seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Marmara Belediyeler Birliği üyeliğine Ahmet Tezcan asil, Mustafa Özer ise yedek olarak seçildiler.

Gündemin 12. maddesinde yer alan Tarihi Kentler Birliği'ne üye seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Tarihi Kentler Birliği üyeliğine Birsen Karataş asil, Ahmet Tezcan ise yedek olarak seçildiler.

Gündemin 13. maddesinde yer alan Boş Kadro Derece Değişikliği hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 14. maddesinde yer alan Küçük Sanayi Sitesi Plan Değişikliği hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek çalışmaların devamı için oy birliği ile İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.

Gündemin 15. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Kozyörük Plan Notu Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.

Gündemin 16. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Balabancık Plan Notu Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.

Gündemin 17. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Sağlamtaş Plan Notu Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.

Gündemin 18. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Ada 364 Parsel 2 ve 3 Noda Plan Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.

Gündemin 19. maddesinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Memur Statüsünde Çalışan Personele Sosyal Denge Tazminatı Ödenebilmesi İçin Toplu Sözleşme Yapılması ve Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a yetki verilmesi hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Gündemin 20. maddesinde yer alan Emlak İstimlak Müdürlüğünün MTA Marmara Bölge Müdürlüğüne Taşınmaz Tahsisi hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Gündemin 21. maddesinde yer alan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün Malkara Taekwondo Spor Kulübü Hizmet Pasaportu Başvurusu hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Gündemin 22. maddesinde yer alan 2018 Yılı Faaliyet Raporu 1. Başkan Vekili Hüseyin Vasfi Güner tarafından oylamaya sunulup, oy çokluğu ile kabul edildi.

Gündem Dışı 1. Maddesinde yer alan Yazı İşleri Müdürlüğünün Gayrimenkul Satış Komisyonunun seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Gayrimenkul Satış Komisyonu üyeliğine Mustafa Özer asil, Volkan Soğancılar yedek olarak seçildiler.

Gündem Dışı 2. Maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Belediye Hizmet Alanı Plan Notu değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.

Gündem Dışı 3. Maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün İbadet Yerleri Plan Notu Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.

Gündem Dışı 4. Maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Kamu Alanlarına İlişkin Plan Notu Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.

Gündem Dışı 5. Maddesinde yer alan Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Meclis Üyesi seçimi açık oylama usulü ile yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Meclis üyeliğine Ahmet Tezcan, Volkan Soğancılar, Hüseyin Vasfi Güner asil, Bahadır Uysal ve Ramis Özeren ise yedek olarak seçildiler.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriVÜCUDUNUZU AÇLIK STRESİNE SOKMAYIN


GÜNDEM 20 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriE-BELEDİYECİLİK HİZMETİ DEVREYE GİRİYOR


GÜNDEM 20 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriBaşkan Yüksel muhtarlarla bir araya geldi


GÜNDEM 20 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriYÜCEER AVUKATA ŞİDDETİ SORDU


GÜNDEM 20 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriVALİ-KAYMAKAM-MUHTAR BULUŞMASI


GÜNDEM 20 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriİMAR DURUM BELGESİ ARTIK AYNI GÜN ELİNİZDE!


GÜNDEM 20 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriDÜZENSİZ GÖÇLE MÜCADELE EDİYORLAR


GÜNDEM 20 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriSON BAŞVURU İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI


GÜNDEM 20 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleri“GENÇLİK ve SORUMLULUKLARIMIZ” KONFERANSI


GÜNDEM 20 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleri“ÇİFTÇİ HOLDİNGLERE TERK EDİLEMEZ”


GÜNDEM 19 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriTRAKYA’NIN EN BÜYÜĞÜ İLE İMZALAR ATILDI


GÜNDEM 19 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriCENGİZ GÜNAY’A 10. YIL ÖZEL ÖDÜLÜ


GÜNDEM 19 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriBS EVENT & WEDDİNG ORGANİZASYON AÇILDI


GÜNDEM 19 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriYeni Belediye Başkan Yardımcıları Göreve Başladı


GÜNDEM 18 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriTREDAŞ KESİNTİ SÜRELERİNİ YÜZDE 18 AZALTTI


GÜNDEM 18 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleri“AİLE OLMANIN GEREĞİ BUDUR”


GÜNDEM 18 Nisan 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org