MALKARA BELEDİYESİ İLÇEDE BULUNAN PARKLARI KAPATIYOR

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Haber Malkara 23 Mart 2020 Bu Haber 364 kişi tarafından okundu.

tekirdağ MALKARA BELEDİYESİ İLÇEDE BULUNAN PARKLARI KAPATIYOR

Çin'de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı saran Koronavirüs salgınına karşı mücadele çalışmaları kapsamında Malkara Belediyesi, vatandaşların sosyal mesafelerini ihlal etmelerini önlemek ve bir arada oturmalarını engellemek amacıyla park içerisinde bulunan çocuk oyun gruplarını ve toplu oturma alanlarını emniyet şeridine alarak tüm parkları kullanıma kapatıyor.

Hemşehrilerimizin sosyal mesafelerini ihlal etmelerini önlemek ve bir arada oturmalarını engellemek amacıyla parkları kapadıklarını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Tüm yapılan ‘evde kal’ uyarılarına rağmen park ve bahçelerde hemşehrilerimiz bir araya geliyorlar. Hemşehrilerimizin bir arada bulunmalarının önüne geçmek için ilçe merkezimizdeki tüm parkları kapatıyoruz. Amacımız salgının vatandaşlarımız arasında yayılmasını önlemektir. Kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını güvence altına alabilmek için gerekmedikçe evlerimizden çıkmayalım. Aldığımız bu tedbirler vatandaşlarımızın sağlığı ve güvenliği içindir. Hep birlikte kurallara azami hassasiyet göstererek ve bilinçli davranarak bu zor günleri en iyi şekilde atlatacağımıza inanıyorum. Yapılan uyarıları lütfen dikkate alalım.” dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleri“Bu Talana İzin Vermeyeceğiz”


GÜNDEM 14 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Malkara haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org