MALKARA BELEDİYESİ HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre 10 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 16.00'da Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye binasındaki Meclis Odasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un Başkanlığında toplandı.
Haber Malkara 11 Haziran 2019 Bu Haber 80 kişi tarafından okundu.

tekirdağ MALKARA BELEDİYESİ HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı; açılış konuşması, yoklama, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitler adına saygı duruşunda bulunulması ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başlandı.

Gündemin 1. maddesinde yer alan Doğalgaz Basınç İstasyonlarına İlişkin Plan Notu Değişikliği hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün 443 ada, 2, 3, 4 parsel Askeri Alan (Eken Kışlası) Uygulama İmar Plan Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin 3. maddesinde yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün 22 adet Taşınmazın Zeminde Gölet Olarak Kullanılan Gölet Alanlarının Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine Devri hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin 4. maddesinde yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün Kırıkali Mahallesi hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin 5. maddesinde yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün Gerçem Parkın Kiralanması hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin 6. maddesinde yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün Ekli Listede Bulunan Taşınmazların Satışı hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündem Dışı 1. maddesinde yer alan Hukuk İşleri Müdürlüğünün Sulh ve Ödeme Protokolü Hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi. Yapılan ara komisyonun ardından Plan ve Bütçe Komisyon raporu okunarak oy birliği ile kabul edildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriTarım ve hayvancılık için 7/24 çağrı merkezi talebi


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Malkara haberleri
 haberleriGÜNEKAB Meclis toplantısı 18 Haziran’da


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Malkara haberleri
 haberleriTOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA KLİMA DENETİMİ


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Malkara haberleri
 haberleri“TOPLUMUN NABZINI YAKALAMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ”


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Malkara haberleri
 haberleriBıçaklanarak öldürülen Kadının Eşi Ve Oğlu Tutuklandı


GÜNDEM 17 Haziran 2019
Malkara haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org