Malkara Belediyesi 65 Yaş Üstü Vatandaşların Yanında

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul önderliğinde ‘Biz Varız’ diyerek belediye bünyesinde oluşturulan ekipler tarafından dışarıya çıkmaları sınırlandırılan 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçları karşılanmaya başladı. bu çalışmalarla ilgili Yurdakul, “Belediyemize gelen taleplere ivedi olarak cevap veriyoruz. 7 / 24 hizmetinizde olup, sizlere destek olacağız.” dedi.
Haber Malkara 24 Mart 2020 Bu Haber 426 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Malkara Belediyesi 65 Yaş Üstü Vatandaşların Yanında

Koronavirüs salgınında risk grubunda olan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların dışarı çıkmaları İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge ile sınırlandırdı. Bunun üzerine Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da ‘Biz Varız’ diyerek harekete geçerek belediye bünyesinde 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için ekipler oluşturdu.

“GIDA, MARKET VE ECZANE İHTİYAÇLARINI KARŞILIYORUZ”

Bu zor süreçte 65 yaş üstü vatandaşların yanlarında olacaklarını belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının en az hasarla atlatılması için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın bu süreçte belediye olarak yanlarında olacağız. Başımızın tacı büyüklerimize evde kaldıkları süre boyunca toplum sağlığına destek olmak adına gıda, market ve eczane ihtiyaçlarını karşılamak için belediyemiz tarafından ekipler oluşturarak hizmet vermeye başladık. Belediyemize gelen taleplere ivedi olarak cevap veriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7 / 24 hizmetinizde olup, sizlere destek olacağız.” dedi.

“SAĞLIKLI GÜNLER İÇİN EVİNİZDE KALIN”

Büyüklerin değerli ve hayatımızda önemli yere sahip olduğunu ifade eden Başkan Yurdakul, “Dünyayı etkisi altına alan çok ciddi bir salgın tehlikesiyle karşı karşıyayız. Tüm önlemlerimizi alarak ve bilinçli hareket ederek bu zor günleri en iyi şekilde atlatacağımıza inanıyorum. Tüm 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza hizmet etmek bizler için şereftir. 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın tek yapmaları gereken çekinmeden 112 -155 -156 veya 444 59 42 numaralı hattımızı aramalarıdır. Bizler sizin için görevimizin başındayız. Güzel ve sağlıklı günler için evinizde kalın.” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriMALKARA BELEDİYESİ İLÇEDE BULUNAN PARKLARI KAPATIYOR


GÜNDEM 23 Mart 2020
Malkara haberleri
 haberleri“Bu Talana İzin Vermeyeceğiz”


GÜNDEM 14 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Malkara haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org