Hafta içerisinde ani yükselişler yaşayan kripto para birimlerinde oldukça ilginç gelişmeler yaşanıyor

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Ekonomi 26 Temmuz 2018 Bu Haber 2720 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Kripto Para Analizleri

Hafta içerisinde ani yükselişler yaşayan kripto para birimlerinde oldukça ilginç gelişmeler yaşanıyor.

 

Kısa ve orta vadeli analizlerde yön aşağı gözükürken uzun vadeli analizler de ise yönün yukarıya doğru olduğu sonucu çıkıyor. Bu noktada en önemli dikkat unsuru ise kripto para birimlerinin değerlemesinde oldukça fazla sayıda faktörün olması. Devlet politikaları, sansasyonel açıklamalar ve spekülatif alım - satımlar piyasalardan beklenilenin gelmemesini sağlayan nedenlerden sadece bazıları. Yine de uzun vadede kripto para birimlerine bakıldığı zaman umut veren grafik sonuçları çıktığını görüyoruz. Unutulmaması gereken grafikler her zaman her şeyin olağan ve standart olduğu durumlarda çalışırken kripto para dünyasında hiçbir şeyin olağan ve standart olmadığı gerçeği.

 

 

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

 

Şimdilik bitcoin tarafında boğa piyasasının hakimiyeti söz konusu ancak geçtiğimiz haftalarda ayı piyasasının etkisinde yaşanan düşüşlere gelen düzenlemeler ile birlikte şu an boğa piyasasının hakimiyeti var. 15 Temmuz tarihinde yükselişe dair ilk sinyaller geldi ve BTC 16 Temmuz tarihinde 6800$ seviyesine yükseldi. Bu yükselişin devamında ise 8000$ seviyesi geldi. Uzun vadede yükseliş trendi ile birlikte BTC için alım baskısı oluşması mümkün. Kripto para biriminin 7.500 - 8.000$ seviyelerinde duraklaması da beklenenler arasında. Uzun vadeli analizlerde olumlu izlenimler ön plana çıksa da yatırımcıların bu konuda çok hassas davranması önemli.

 

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

 

 

Ethereum ani yükselişi ve düşüşü ile geçtiğimiz günlerde en çok konuşulan kripto para birimleri arasında yer aldı. ETH haziran ayının sonunda ciddi bir gerileme yaşasa da şu an başlayan hareketlilik dikkat çekiyor. Ethereumun önündeki en büyük engel ise 500$ direnci, kripto para birimi bu seviyeyi geçme konusunda oldukça zorlu bir yolda ve uzun vadede bu seviyenin korunabileceği sinyallerini veriyor. Ayı piyasasının hakimiyetinin 500$ direnci sebebiyle devam etmesi beklenirken ETH için söylenen en olumlu gelişmelerden birisi 400$’nin altına düşmesinin zor olacağı analizi.

 

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

 

78$ seviyesinde önemli bir destek noktası oluşturan LTC tarafında ayı piyasasının hâkimiyetinin devam etmesi gerekiyor. Pek çok kripto para birimi ile aynı dönemde yükseliş yaşayan litecoin için bu yükseliş uzun vadeli olmadı ve birkaç günden sonra aşağı doğru hareketler başladı. Şu an yatırımcıların oldukça temkinli davrandığı bir dönem çünkü kripto para birimi üzerinde devam eden ayı piyasası baskının ne sonuç vereceğini kestirmek mümkün değil.

 

Uzun Vade BTC, ETH, LTC Ve EOS Analizini Okumak için Tıklayın!

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriE-fatura Sistemine Geçtiniz Mi?


EKONOMİ 22 Ekim 2018
genel haberleri
 haberleriŞekerbank Yeni Emeklilerin De Yanında


EKONOMİ 29 Ağustos 2017
genel haberleri
 haberleriMotosikletteki Tercih Scooter Ve Siyah Renk Oldu


EKONOMİ 16 Ağustos 2017
genel haberleri
 haberleriKağıt Fiyat Etiketleri Tarih Oluyor


EKONOMİ 11 Ağustos 2017
genel haberleri
 haberleriTarımın Lokomotifi "Buğday"


EKONOMİ 13 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleri“Tekirdağ İç Ve Dış Ticarette önemli Bir Merkez”


EKONOMİ 20 Haziran 2017
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org