Koronavirüs’e Karşı Ek Önlem

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Süleymanpaşa Belediyesi, Yeni Tip Korona virüsüile mücadeleye ara vermeden devam ediyor. Tüm ana caddelerde dezenfeksiyon çalışmaları sürerken, 65 yaş üstüvatandaşların sokağa çıkmalarının sınırlandırılmasının ardından umuma açık alanlardaki banklar da kaldırılmaya başlandı.
Haber Süleymanpaşa 23 Mart 2020 Bu Haber 394 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Koronavirüs’e Karşı Ek Önlem

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Korona virüsüne karşı en büyük risk grubunu oluşturan 65 yaş üstüvatandaşların virüsten korunmaları için alınan önlemler kapsamında kamusal alanlardaki tüm oturulabilir kent mobilyalarının sökülerek geçici olarak toplandığı belirtildi. Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüekipleri tarafından sökülen banklar, geçici süreyle alıkonulacak, salgın tehlikesinin bertaraf edilmesinin ardından yeniden yerlerine yerleştirilecek.

YÜKSEL: "BAYRAM SEVİNCİNİ BÜYÜKLERİMİZLE BİRLİKTE YAŞAYABİLMEK İÇİN ÖNLEM ALIYORUZ"

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Korona virüsüne karşı ülke çapında alınan üst düzey önlemlere ek olarak yeni tedbirler aldıklarını ifade ederek, "Belediye olarak tüm imkanlarımızla bu salgınla kararlı mücadelemizi sürdürüyoruz. Ekiplerimizi seferber ettik, her gün ana caddelerimizi dezenfekte ediyoruz. Bilindiği üzere en büyük risk grubunu 65 yaş üstübüyüklerimiz oluşturuyor. Onların sağlığını çok önemsiyoruz. Büyüklerimizin evlerinde ve sağlıklı kalmalarını istiyoruz. Yaklaşan Ramazan Bayramı sevincini onlarla birlikte yaşayabilmek adına da bir dizi tedbirler alıyoruz. Bu çerçevede şehrimizdeki tüm bankları ve oturma gruplarını geçici süreyle kaldırıyoruz. Değerli büyüklerimizin ellerinden öpüyor ve anlayışlarına sığınıyorum. Bu süreçte evlerinde kalsınlar, biz Allah'ın izniyle hiçbirini yalnız bırakmayacağız," açıklamasında bulundu.

Öte yandan, Korona virüsü salgını tam olarak kontrol altına alınıncaya kadar mevcut tedbirlerin ve olası ek önlemlerin tavizsiz uygulanmaya devam edileceği belirtildi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org