Konsolos Theocharidi Acentalarla Buluştu

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
TÜRSAB Trakya BTK üyesi Seyahat Acentaları, Yunanistan Konsolosluğu yetkilileri ile bir araya geldiler.
Haber Gündem 2 Kasım 2019 Bu Haber 142 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Konsolos Theocharidi Acentalarla Buluştu

Yunanistan ve Balkan Ülkelerine tur düzenleyen Seyahat Acentaları'nın hazır bulunduğu toplantı da TÜRSAB Trakya Başkanı Orhan Çebi ve Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharidi birer konuşma yaptılar.
Başkan Çebi, Yunanistan ile karşılıklı turizm hareketini arttırmak için projeler ürettiklerini, 2020 yılı içerisinde Yunanistan'ın farklı bölgelerine yapacakları info'lar ile yeni destinasyonlar oluşturacaklarını söyledi. Bu konuda, Yunanistan Edirne Konsolosluğu yetkililerinin kendilerine verdikleri desteğin önemli olduğunu vurgulayan Çebi; "Trakya da yaşayanlar, vize konusunda seyahat acentalarından danışmanlık desteği aldıkları takdirde, daha sağlıklı bir süreç ile sonuca ulaşmış olurlar" dedi.

Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharidi ise  konuşmasında, gerçekleşen toplantının önemli olduğunu belirtti ve seyahat acentaları nın vize konusunda tüm eleştiri ve önerilerine açık olduklarını söyledi. 
Theocharidi; "Acentalar grupları için bize ve VFS ye başvuru yapabiliyor. Evrakların eksiksiz ve istenilen kriterlerde olması için acentalar da gerekli hassasiyeti göstermeli. Biliyorum ki, TÜRSAB üyesi seyahat acentaları da, vize konusunda en az bizim kadar dikkatli. Acentalar ile sık sık bir araya gelerek yaşadığımız sorunları paylaşmak bizleri de mutlu eder. Bu yüzden bu toplantı olumlu sonuçlar doğuracaktır." dedi.
Konuşmaların ardından konsolos ve yardımcıları acentaların sorularına cevap verdiler.
Ayrıca, TÜRSAB Trakya Başkanı Orhan Çebi, Yunanistan Turizm Ateşesi Maria Rachmanidou ile İstanbul'da bir araya gelerek turizmde işbirliği için atılacak olan adımları konuşacak.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇerkezköy TSO'da 'etkili Sunum Teknikleri' Konuşuldu


GÜNDEM 11 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri Özel Halk Otobüsü Şoförlerine Eğitim Verildi


GÜNDEM 11 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri'20 Cam Şişe Getirene Bulaşık Deterjanı Hediye'


GÜNDEM 11 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriTinerle Soba Yakmak İsterken, Alevler İçinde Kaldı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da 2 Köpek Balığı Yakalandı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriYanında Çalışan Liseli Kıza Cinsel Tacizden Tutuklandı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org