KOBİ’lere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Tekirdağ TSO’da Anlatıldı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Halk Sigorta A.Ş. işbirliğinde düzenlenen KOBİ’lere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Bilgilendirme Semineri, Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda yapıldı. Gerçekleşen bilgilendirme seminerine Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Halk Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Bülent Karan, Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarı, Halk Sigorta A.Ş. Genel Müdür Yardımcıları, Halkbank Şube Müdürleri ve Yöneticileri, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile çok sayıda firma temsilcisi katılım gösterdi.
Haber Süleymanpaşa 14 Kasım 2019 Bu Haber 146 kişi tarafından okundu.

tekirdağ KOBİ’lere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Tekirdağ TSO’da Anlatıldı

Açılış konuşmalarını yapan Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “Tekirdağ TSO ve Halk Sigorta A.Ş. ile birlikte düzenlemiş olduğumuz ticari alacak sigortası bilgilendirme seminerimize hoş geldiniz. Sizleri şahsım ve kurumum Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası adına saygıyla selamlıyorum.

Değerli konuklar, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından belirlenen koşulları sağlayan KOBİ’ler, ticari alacak sigortası uygulamasından yararlanabilmektedirler. Bu sistem ile herhangi bir teminata bağlanmamış vadeli satışlardan doğan borcun ödenmeme riski teminat altına alınmaktadır. Mevcut uygulamada ciro kriterinden dolayı alacaklarını teminat altına alamayan KOBİ’lere bu sistem ile ciddi bir imkân sunulmaktadır.

Ticari alacak sigortası uygulaması, anında ya da aynı gün içinde gerçekleştirilen kredi limiti tahsisi ile kesintisiz ticaret imkânı sunuyor. Diğer yandan kolay, hızlı ve pratik başvurusu ve bildirim ekranlarıyla zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Yeni müşteriler bularak satışlarınızı arttırmanıza ve şirketiniz büyümesine katkı sağlıyor. Müşterilerinizi analiz edip, finansal durumlarını izleyerek şirketinizin risk yönetimine katkıda bulunuyor. Kısaca bu uygulama ticari hayatımızı fazlasıyla kolaylaştırıyor. Ben sözlerimi daha da uzatmamak adına öncelikle kurumumuzla işbirliğinde bulunan ve bugün bizlerle birlikte olan Halk Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu nezdinde Genel Müdürümüz Bülent Karan’a, Halk Sigorta A.Ş. yetkililerine ve katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Seminerimizin hayırlı olmasını diliyor, hepinize selam ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan Günay’ın konuşmasının ardından Halk Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Bülent Karan tarafından ticari alacak sigortası ile ilgili sunum yapılarak sistem hakkında detaylı bilgi katılımcılarla paylaşıldı ve soru-cevap kısmının ardından seminer sona erdi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“Toplumsal Yaşamın Temel Direği Kadınlarımızdır”


GÜNDEM 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMilli Sporculardan Yıldırım’a Ziyaret


DİĞER BRANŞLAR 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAlbayrak'tan Genç Öğrencilere Öğüt


GÜNDEM 4 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBulgar Heyetinden Tekirdağ TSO’ya Ziyaret


GÜNDEM 4 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMUHTEŞEM GECE
TÜFAD yine muhteşem bir organizasyona imza attı.


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'ın Heykel Ve Tabloları Müzayede İle Satılacak


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSGK'yı 5 Milyon Lira Zarara Uğratan 31 şüpheli Tutuklandı


GÜNDEM 6 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org