KİŞİSEL GELİŞİM VE HOBİ KURSLARI VATANDAŞLARIN YOĞUN İLGİSİ İLE BAŞLADI

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Belediye Akademisi’nin eğitimden spora, kültürden sanata düzenlediği kişisel gelişim ve hobi kursları yoğun ilgi ile başladı.
Haber Malkara 27 Eylül 2019 Bu Haber 173 kişi tarafından okundu.

tekirdağ KİŞİSEL GELİŞİM VE HOBİ KURSLARI VATANDAŞLARIN YOĞUN İLGİSİ İLE BAŞLADI

Malkara Belediye Akademisi “Hayat Boyu Öğrenme” sloganıyla bünyesinde Ahşap Boyama, Dikiş, Android ile Mobil Programlama, Grafik Animasyon, Bilgisayar İşletmenliği, Doğa ve Okur Yazarlık, Yaratıcı Drama, Örgü Bebek (Amigurimi), Halk Oyunları, İğne Oyası, İngilizce Çocuk, İngilizce Yetişkin, Aerobik(Jimnastik Çocuk), Aerobik(Plates Yetişkin), Piyona, Resim Çocuk, Satranç, Takı Tasarım, Üniversiteye Hazırlık (Corafya, Tarih, Türkçe, Matematik), Liseye Hazırlık, Zeka Oyunları, Taekwondo, Korece,Modern Dans, Futbol, Voleybol, Basketbol, Yüzme, Kuaförlük, Psikolog, Bağlama, Fotoğrafçılık, Aile Eğitimi, İzcilik, Bale, Gitar ve Yetişkin Koro kursları veriliyor.

Malkara Belediye Akademisi’nin ücretsiz olarak düzenlediği kurslar öğrenciler ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Belediye Akademisi’nde açılacak olan kursların başvurularında yeterli sayıya ulaşan kursların eğitimlerine 23. 09 2019 tarihinde başlanmış olup, diğer kursların kayıtları devam etmektedir.

Malkara Belediye Akademisi'nin bünyesinde başlayan güz dönemi kurslarına kayıt olmak isteyen öğrenciler ve vatandaşlarımız Camiatik Mahallesi, Şehit İsmet Yiğit Caddesi, No: 5 adresinde yer alan Belediye Akademisi binasına giderek kurslara kayıt olabilirler.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı açıklamada; “Gençlerimiz, kadınlarımız ve yediden yetmişe herkese hizmet veren, “Hayat Boyu Öğrenme” sloganıyla faaliyete soktuğumuz Belediye Akademimizin kursları hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi görüyor. Hemşehrilerimizin yaşam kalitesinin yükselmesine, ilçenin ekonomisi ve kültürünün geliştirilmesine katkı sağlayan Belediye Akademimizin kurslarından 2015 – 2016 yıllarında 1073 kursiyer, 2017 yılında 2320 kursiyer, 2018 yılında 2221, 2019 yılında 1768 kursiyer faydalanmışlardır. Yine 2019 yılında açtığımız yeni dönem kurslarımıza da 23 Eylül 2019 tarihi itibariyle 546 kursiyer başvuruda bulunmuştur. Bu kapsamda hemşehrilerimize yönelik sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle ilgili her alanda eğitim vererek, onların sosyalleşmesine ve daha donanımlı bireyler olabilmeleri için katkı sağlıyoruz. Büyüyen, gelişen, nefes alan ve yaşanan bir Malkara yaratmak için yoğun çaba sarf ediyoruz.” dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ'da, Dere Yatağında Erkek Cesedi Bulundu


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ'da 35 Kaçak Göçmen Yakalandı


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriİş Arkadaşıyla Tartıştı, Kalp Krizi Geçirerek Öldü


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriTüketici Hakem Heyetine Başvuru Süreci Nasıl İşler?


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org