Kısa saç fikirleri için en iyi olanları arıyorsanız sizin için harika fikirler derledik!

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Kısa saç fikirleri için en iyi olanları arıyorsanız sizin için harika fikirler derledik!
Haber Sağlık 30 Temmuz 2018 Bu Haber 3296 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Kısa  saç fikirleri için en iyi olanları arıyorsanız sizin için harika fikirler derledik!

Kısa saç fikirleri için en iyi olanları arıyorsanız sizin için harika fikirler derledik! Günümüzde kısa saç modelleri artık bayanlar arasında çok fazla ilgi görmektedir. Kısa saç modelleri bayan için çok büyük rahatlık sağlarken aynı zamanda çok tarz bir görünümde kazandırıyor. Kendi içerisinde çok fazla çeşidi olan bu stil birçok açıdan da kararsızlığa sebep oluyor. Bugün size sunacağımız bilgilerle seçiminiz kolaylaşacak ve sizin için en iyi olanı bulacaksınız. Klasik görünümleri kullanmaya devam ediyorsanız farklılığa artık çok fazla ihtiyacınız vardır. Bazı bayanlarda öz güveni olmadığı için bu görünümü yaptırmak istemez ama artık birçok ünlü de de görüyoruz saç boyları gittikçe kısalıyor. Bu durumu da göz önünde bulundurarak kendinize uygun bir model seçimi yapmanın zamanı geldi geçiyor bile. Bu konu ile ilgili tüm ayrıntılara bakalım.  

Kısa Saç Modelleri Kimler İçin Uygundur?

Bu saç şekli bana uygun olur mu, bana yakışır mı gibi çok soru sorabilirsiniz. Bu şekildeki bir saç modeli her kadına yakışır, yalnız kendi yüz yapınıza göre model bulmak koşulu ile. Çok fazla çeşidi olduğu için her bayanın yüz yapısına göre seçenek vardır. Bunun için önemli olan yüz yapınızı bilerek o modeli kullanmak olacaktır. Yazımızın alt kısmında kimler hangi modeli seçmeli, hangi modeli seçmemeli diye ayrıntılı bir şekilde anlattık. Kullanımı çok pratiktir, bakımı kolaydır, kolay şekil alır bu gibi avantajları çok fazladır. Özellikle zamanı olmayan bir bayansanız sizin için harika ötesi bir seçim olacaktır.  

Kısa Saç Tarzı Kimlere Yakışmaz?

Yukarıda herkese göre bir model var yakışır dedik ama ufak istisna olmak kaydıyla. Çok kilolu olanlar ve orantısız vücut şekilleri olanlara bu saç modeli kesinlikle yakışmıyor. Yani vücudunuzda 15 kilo ve üstünde fazlalık var ise size bu görünüm yakışmayacaktır. Şayet bu kiloyu verdikten sonra ise gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz. Bunun haricinde orantısız bir vücut yapısına sahipseniz malesef hoş ve estetik bir görünüm olmuyor. Hatta tam tersine hoş gitmeyen tarzlar ortaya çıkıyor. Bu iki sonuca nasıl vardık derseniz onlarca tecrübe sonunda bu sonuca ulaştık. Bunun için bu iki grup haricinde herkes deneyebilir ve çok da yakıştığını göreceksiniz.  

En İyi Kısa Modelleri İçin Öneriler

1.Düz Kısa Saç Modelleri

Bu tarz risksiz ve tatlı görünüm elde etmek isteyen bayanların seçimidir. Saç yapınız tam düz değile fön isteyebilir. Fönlü kullanım için çok idealdir. Kalp yüz tipine sahip olanlara çok yakışmaktadır. İş yaşamından saçlarınıza zaman ayıramayanlar için çok uygundur çünkü şekil verme ve bakım derdi yoktur.

2.Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Dalgalar bir hareket kazandırarak hacim verir. Kendi içerisin de farklı tarzları mevcuttur. Önümüzdeki yıllarda da çok fazla kullanılmaya devam edecektir. Hacimli görünümlerden hoşlanıyorsanız düz tarzlar yerine dalgalı modelleri kullanmalısınız. Normal saç yapınız da dalgalı ise siz de çok daha fazla uyum sağlayacaktır. Bakımı da son derece azdır ve kolay şekil almaktadır.

3.Kıvırcık Kısa Saç Modelleri

Uzun yüz şekline sahip olan bayanlar için çok idealdir. Kıvırcık tarzlar gerçekten bir bayana hayat veriyor. Yalnız bu modelin güzel bir şekilde ortaya çıkması için mutlaka kesiminin iyi olması gerekmektedir. Yoksa tam tersine istediğiniz görünümü elde edemezsiniz. Özellikle bu noktaya dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Bunun yanında omuz hizasında kısalık ve kıvırcık yapılar ortaya güzel bir uyum çıkarır.

4.Örgülü Kısa Saç Modelleri

Kısa saçlarım biraz farklılaşsın biraz da farklı görünüm kazansın istiyorsanız hemen örgüleri ekleyin. Örgülerle beraber kullanmak size çok tatlı bir görünüm kazandıracaktır. Örgüler sizin için vazgeçilmez ise kesinlikle bu tarzı denemenizi öneririz. Sadelikten sizi kurtarıp müthiş görünümlere yelken açmanızı sağlar.

5.Katmanlı Gümüş Rengi Balyajlı Bob Kesim

Saç renklerini es geçmeyin kesinlikle renklerin gücünden yararlanarak modelinize anlam kazandırın. Burada gümüş rengi balyaj yapılmış bob kesim bir tarz var. İkisi bir arada gerçekten değişik bir estetik görünüm oluşturmuş. Saç modelinizi kesinlikle saç renginizden bağımsız düşünmeyin. Her zaman ikisi bir arada mükemmel tarzlar ortaya çıkarır.   Kaynak: https://kombinkadin.com/gelmis-gecmis-en-iyi-kisa-sac-modelleri/  

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriBÖCEK SOKMALARINA KARŞI İLK YAPILMASI GEREKENLER


SAĞLIK 27 Ağustos 2018
genel haberleri
 haberleriAMBALAJLI MEYVE SUYU KORUYUCU KATKI MADDESİ İÇERMEZ


SAĞLIK 16 Ağustos 2018
genel haberleri
 haberleriBayramda Reflüden Koruyacak 10 Altın Kural


SAĞLIK 16 Ağustos 2018
genel haberleri
 haberleriPrp Destekli Saç Ekimi Saç Sağlığını Artırıyor


SAĞLIK 1 Ağustos 2018
genel haberleri
 haberleriİhair ne kadar fiyattan satışa sunuluyor?


SAĞLIK 18 Ocak 2018
genel haberleri
 haberleriKurban Etini Dinlendirmeden Pişirmeyin


SAĞLIK 29 Ağustos 2017
genel haberleri
 haberleriDoğumu Kolaylaştıracak 10 öneri


SAĞLIK 16 Ağustos 2017
genel haberleri
 haberleriYaz Depresyonuna Dikkat


SAĞLIK 8 Ağustos 2017
genel haberleri
 haberleriÜlser Ağzınızda!


SAĞLIK 2 Ağustos 2017
genel haberleri
 haberleriYaz Sıcaklarında Anne Adaylarına Uyku Tüyoları


SAĞLIK 2 Ağustos 2017
genel haberleri
Haber Ara :
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org