“Kirazlı Özelinde Kaz Dağları Raporu” Kabul Edildi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çanakkale Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu, 18 Kasım 2019 Pazartesi günü Çanakkale Belediyesi Çalışanları Eğitim Sosyal Tesisleri Ercan Adsız toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Haber Gündem 21 Kasım 2019 Bu Haber 98 kişi tarafından okundu.

tekirdağ “Kirazlı Özelinde Kaz Dağları Raporu” Kabul Edildi

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay ve kentlilerin katılımı ile gerçekleştirilen genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlarken, ardından Çanakkale Kent Konseyi Çevre Meclisi Başkanı Pınar Bilir’in “Kirazlı Özelinde Kazdağları Metalik Madencilik Mücadelesi Raporu”nu okuması ile devam etti.

Bilir’in konuşmasının ardından genel kurula katılanlar rapor hakkındaki soru ve önerilerini sunarken, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da rapora dair değerlendirmelerde bulundu. Konuşmaların ardından genel kurula sunulan rapor oylanarak kabul edildi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org