´Kentimize Renk Katmayı Amaçlıyoruz´

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenen toplantıda Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Erdoğan ve ilçemizde faaliyet gösteren özel okulların temsilcileriyle bir araya geldi.
Haber Çorlu 19 Ekim 2019 Bu Haber 248 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ´Kentimize Renk Katmayı Amaçlıyoruz´

arihi Belediye Binası’nda düzenlenen toplantıda Çorlu’da faaliyet gösteren özel okul temsilcileriyle bir araya gelen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, ilerleyen zamanlarda kentimizde gerçekleştirilecek kültür-sanat faaliyetleri ile ilgili iş birliği içerisinde hareket etmeyi arzu ettiğini belirtti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Erdoğan’ın da katıldığı toplantıda eğitimciler ve idarecilerle bir araya gelen Başkan Sarıkurt, “Şehrimizde kültürel ve sanatsal aktiviteleri geliştirmek için siz değerli okul temsilcilerimizle bir araya geldik. Sizlerden birer eğitimci olarak fikir almayı ve gerçekleştirmeyi planladığımız etkinlikler için iş birliği içerisinde olmamızı umuyorum. Siz değerli eğitimcilerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Erdoğan’ın da katkılarıyla el ele vererek kentimiz için hizmet etmek bizim için büyük bir gurur kaynağı olacaktır.” şeklinde konuştu.

‘Her Kesime Yönelik Etkinlik Olmalı’

Çorlu’da özellikle çocuklara yönelik etkinliklerin sayısını artırmayı ve her kesime yönelik kültür-sanat faaliyetlerine devam edeceklerini belirten Başkan Sarıkurt, “Gelecek nesillere kültürel ve sanatsal alanda örnek teşkil edecek projeler oluştururken bir yandan da kentimize renk katmayı planladığımız çalışmalarla çocuklarımızın başarısını ve yeteneğini teşvik etmeyi amaçlıyoruz.” dedi.

Sanata sahip çıkılması gerektiğinin altını çizen Başkan Sarıkurt, ilerleyen zamanlarda yeni ve güzel projeler için okul temsilcileriyle yeniden bir araya geleceklerini belirtti. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından toplantı sona erdi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org