“Kaz Dağları” Resim Yarışması Sonuçlandı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen ve ortaokul öğrencilerini kapsayan “Çanakkale İli Ödüllü Kaz Dağları Resim Yarışması” sonuçlandı.
Haber Gündem 13 Ocak 2020 Bu Haber 66 kişi tarafından okundu.

tekirdağ “Kaz Dağları” Resim Yarışması Sonuçlandı

6 Ocak Pazartesi günü Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında; Resim Öğretmeni Göksu Aşnaz, Çanakkale Belediyesi Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı Ecem Damar, Resim Öğretmeni Muradiye Kaynar, ÇOMÜ Resim Bölümü Öğretim Görevlisi Vahid Novruzov, ÇOMÜ Resim Bölümü Dr. Öğretim Görevlisi Ezgi Yemenicioğlu jüri olarak yer aldı.
 
27 Aralık 2019 Cuma günü başvuruları tamamlanan yarışmada, 164 adet başvurudan şartnameye uygun olan 155 adet resim değerlendirmeye alındı. Jürinin ortak kararıyla; 1.'lik ödülüne Biga Hamdibey Ortaokulu'ndan Beyza Mirza, 2.'liğe Cevatpaşa Ortaokulu'ndan Beste Akı, 3.'lüğe İstek Vakfı Okulları'ndan Ela Mecit layık görüldü. Ayrıca yine jürinin ortak kararıyla Jüri Özel Ödülü'nün sahibi Çanakkale Koleji'nden Umay Doğan oldu.
 
Çanakkale Merkez ve ilçelerinde ikamet eden ortaokul öğrencilerini kapsayan “Kaz Dağları” konulu resim yarışmasının 1.'si ödül olarak; iki veli/vasisi ile birlikte İngiltere Kraliyet Botanik Bahçesi'ne geziye gitmeye hak kazandı. Gerçekleşecek ödül töreninde ise; 2.'liğe hak kazanan öğrenciye dijital çizim ekipmanı, 3. olan öğrenciye tablet ve Jüri Özel Ödülü'nün sahibine mini tablet hediye edilecek.
 
Katılımcı Belgesi ise, yarışmaya katılan ve derece alamayan öğrencilerin adreslerine gönderilecek. Ayrıca yarışmaya gönderilen resimler, 57. Troia Festivali'nde sergilenecek.
 
Yarışmada dereceye giren resimler

Birinci: Beyza Mirza 

İkinci: Beste Akı

Üçüncü: Ela Mecit

Jüri Özel Ödülü: Umay Doğan

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriTEMEL SANAT İŞLERİ SERGİSİ


GÜNDEM 18 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSüleymanpaşa’nın Şampiyonu Bilgi Koleji


GÜNDEM 18 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da 186 Bin öğrenci Karne Aldı


GÜNDEM 17 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriBudanan Ağaç Dalları, Yakacak Oldu


GÜNDEM 17 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da 1 Ton Kaçak Tütün Ele Geçirildi


GÜNDEM 17 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriLiseliler Gençlik Çalıştayında Buluştu


GÜNDEM 17 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriAlbayrak, İçöz’le Yatırımları Değerlendirdi


GÜNDEM 17 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağlı Öğrencilere Havacılığı Anlattılar


GÜNDEM 17 Ocak 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org