KASTAMONULARDAN TEKİRDAĞSPOR’A BÜYÜK DESTEK

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Kastamonulular Derneği, Tekirdağspor yararına eğlence düzenliyor.
Haber Gündem 5 Mart 2019 Bu Haber 297 kişi tarafından okundu.

tekirdağ KASTAMONULARDAN TEKİRDAĞSPOR’A BÜYÜK DESTEK

Tekirdağ Kastamonulular Derneği Tekirdağspor’a gelir getirmek amacıyla 23 Mart tarihinde ‘Tekirdağ Kastamonulular ele ele Tekirdağspor Yaşayacak’ sloganıyla eğlence düzenleyecek.
Eğlencenin organizasyonu ile ilgili Tekirdağspor Kulübünde toplantı yapıldı.
Düzenlenen toplantıya Tekirdağ Kastamonulular Derneği Başkanı Rasim Gürsoy, Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ahmet Biler ve Tekirdağspor Eski Kulüp Başkanı İş Adamı Salih Canikli katıldı.
Toplantıda konuşan Tekirdağ Kastamonulular Derneği Başkanı Rasim Gürsoy, bu eğlenceyi Tekirdağspor yarına düzenlediklerin ve tüm geliri Tekirdağspor’a bağışladıklarını söyledi.
Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ahmet Biler ise desteklerinden dolayı Tekirdağ Kastamonulular Derneği Başkanı Rasim Gürsoy’a teşekkür etti.

 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleri'Koyun var' dediği kamyondan 69 kaçak göçmen çıktı


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriMinibüsle Çarpışan Otomobilin Sürücüsü Öldü


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org