Rektöre Nezaket Ziyareti

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Haber Süleymanpaşa 7 Eylül 2019 Bu Haber 98 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Karaevli'den Rektöre Nezaket Ziyareti

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Vekili, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili ve aynı zamanda Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Münür KARAEVLİ ile Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamit Göksel KARAEVLİ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Münür KARAEVLİ ve H. Göksel KARAEVLİ, Tekirdağ’ın tarımda, sanayide ve turizmde oldukça önde bir il olduğunu ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile birlikte öğrenci şehri, ilim ve araştırma kenti de olduğuna değinerek Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e çalışmalarında başarılar dilediler.

Rektör ŞAHİN, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üniversite-şehir işbirliğini daha da güçlendirecek çalışmalarda bulunulduğunu ve kurumlar arası iletişimin bu açıdan çok önemli olduğunu belirtti.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org