Karaevli, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Münür Karaevli, Büyükşehir Belediyesi Etüt ve projeler Dairesi Başkanlığı tarafından Süleymanpaşa ilçesinde yapımı devam eden Su Ürünleri Hali ve Sebze ve Meyve Hali'ni yerinde inceleyerek teknik personelden son durum hakkında bilgi aldı.
Haber Süleymanpaşa 25 Kasım 2019 Bu Haber 220 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Karaevli, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Halk odaklı bir belediyecilik anlayışıyla vatandaşlara hizmet götüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda bölgedeki ekonomik hayata canlılık getirilmesi amacıyla Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından geçtiğimiz dönemde Süleymanpaşa ilçesinde yapımına başlanan Süleymanpaşa Su Ürünleri Hali ve Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Hali'nde çalışmalar devam ediyor.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Münür Karaevli devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalarda gelinen son durum hakkında teknik personelden bilgi alan Başkan Vekili Münür Karaevli, her iki yatırımın da Tekirdağlılara hayırlı olmasını temenni etti.

Süleymanpaşa Su Ürünleri Hali

5.272 metrekare kapalı alana sahip Süleymanpaşa Su Ürünleri Hali bodrum, zemin ve 1. kat olmak üzere 3 kattan oluşuyor. Tesis bünyesinde 10 soğuk hava deposu, 10 büro, buz deposu, çöp odası, mezat alanı, ürün kabul salonu, ürün çıkış salonu, otopark, restoran, çay ocağı, soyunma odaları ve idari birimler yer alacak.

Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Hali

Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Hali, hal binası, idari bina ve sandık deposu olmak üzere 3 ana bölümden oluşuyor. Hal binasında 30 dükkan, satış alanı ve çay ocağı bulunuyor. İdari binada yönetici odası, zabıta birimleri, ilk yardım birimi, mescit, toplantı odası, yemekhane ve mutfak yer alıyor. Sandık deposu ise 30 adet depodan oluşuyor.

İncelemelerde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekiline, Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan da eşlik etti. 

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriErken Çocukluk Eğitimi Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı


GÜNDEM 22 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Mazot Vurgununa 11 Gözaltı


GÜNDEM 29 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTrakya'da Yağış Bereketi


GÜNDEM 29 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Tarihi Eser Operasyonu


GÜNDEM 28 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Depremzedeler İçin Toplanan Yardımlar Yola Çıktı


GÜNDEM 28 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAskeri Birliğin Hurdalarını Çalarken Yakalandılar


GÜNDEM 28 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org