Karadeniz Mahallesi’nde 18. Madde Uygulaması

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Karadeniz Mahallesi’nde 18. Madde Uygulaması yapılacak.
Haber Gündem 7 Kasım 2019 Bu Haber 188 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Karadeniz Mahallesi’nde 18. Madde Uygulaması

   Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Karadeniz mahallesinde hayata geçirilmesi planlanan ’18. Madde Uygulaması’ hakkında mahalle sakinlerini bilgilendirdi. Karadeniz Mahallesi’nde düzenlenen istişare toplantısında, söz konusu uygulamanın detaylarını aktaran Başkan Yüksel, projenin amacını, avantajlarını ve dezavantajlarını anlattı. 
   Başkan Yardımcıları Hüseyin Uzunlar, Şenol Karaküçük, Sabri Çınar ile Belediye Meclis Üyeleri ve ilgili teknik personellerin de hazır bulunduğu toplantıda, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 
   Proje sunumlarının yapıldığı toplantının sonunda yapılan oylamada, mahalle sakinlerinin tamamının onayı ile Karadeniz Mahallesi’nde 18. Madde Uygulaması planı kabul edildi.
   Başkan Yüksel, gerçekleştirilen istişare toplantısına ilişkin şunları söyledi: “Karadeniz mahallemizde vatandaşlarımızla buluştuk. Şehrimizin gelecek vizyonuna, vatandaşlarımızın alınteriyle edindiği taşınmazlarına değer katmak ve mahalleyi daha yaşanabilir bir hale getirmek üzere planladığımız ’18. madde uygulaması’na ilişkin istişarede bulunduk. Uygulamanın amacını, avantajlarını ve dezavantajlarını anlattık. Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Uzunlar, Şenol Karaküçük, Sabri Çınar, Belediye Meclis Üyelerimiz ve teknik personellerimiz ile birlikte katıldığımız, sohbet havasında gerçekleşen bilgilendirme toplantımızda, şehrimizin kanayan bir yarasına daha ‘dur’ demek için çalıştığımızı müşahede. Mahalle sakini vatandaşlarımızın tam mutabakatı oybirliğiyle, Karadeniz mahallemizde 18. Madde uygulamasına başlama kararı aldık. Şimdiden mahalle sakinlerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.”

 

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriÇerkezköy TSO'da 'etkili Sunum Teknikleri' Konuşuldu


GÜNDEM 11 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri Özel Halk Otobüsü Şoförlerine Eğitim Verildi


GÜNDEM 11 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri'20 Cam Şişe Getirene Bulaşık Deterjanı Hediye'


GÜNDEM 11 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriTinerle Soba Yakmak İsterken, Alevler İçinde Kaldı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da 2 Köpek Balığı Yakalandı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriYanında Çalışan Liseli Kıza Cinsel Tacizden Tutuklandı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org