Kapaklı‘da Temmuz Ayı Meclis Toplantısı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Kapaklı Belediye Meclisi’nin Temmuz Ayı Olağan Toplantısı 02 temmuz pazartesi günü saat 14:00’da Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı başkanlığında meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Haber Kapaklı 3 Temmuz 2018 Bu Haber 200 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Kapaklı'da Temmuz Ayı Meclis Toplantısı

Açılış ve yoklamanın ardından gündeme iki ek önerge ilave edilirken, üçüncü ve dördüncü gündem maddesinde Atatürk Mahallesi 1484 ada 6 parselde bulunan tamamı 272 metrekare arsada bulunan iki metrekarelik ve Fatih Mahallesi 727 ada 38 parselde bulunan tamamı 1687 metrekare arsada bulunan 48 metrekarelik belediye hissesinin hissedarına satışı konusu oy birliği ile kabul edildi. 

OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Kapaklı Kent Konseyi Halk oyunları ekibinin 20-29 Temmuz tarihleri arasında İtalya’da düzenlenecek olan folklor ve dans festivaline gitmek için ve Halk Eğitim Merkezinin 2-8 Temmuz tarihlerinde Karadağ’da düzenlenecek olan festivale katılmak için Kapaklı Belediyesi’nden araç tahsisi talebi ise oy birliği ile kabul edildi. Gündemin dokuzuncu maddesinde Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne motosiklet alımı konulu yazı görüşüldü. Motorize ekibi kurulmak üzere Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne iki adet motosiklet alımı Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi. Bir sonraki gündem maddesinde yer alan 2017-2018 futbol sezonunda U-13 Liginde şampiyon olan Kapaklıspor takımının oyuncularının ödüllendirilmesi Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilirken, dolu kadro değişikliği konulu yazıda oy birliği ile kabul edildi. 

“HALI SAHA YAPILACAK”

Gündemin bir sonraki maddesinde ise Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kapaklı’da halı saha yapma önergesi görüşülürken, yapılan bilgilendirmede “ Aralık ayında alınan kararda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Pınarça Mahallesi’nde bulunan 174 ada üzerinde iki yıllık kiralama ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi halı saha yapmak için Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a yetki için oy birliği ile Kapaklı meclisinden karar çıkmıştı. Yapılan araştırmalarda TESKİ ekiplerinin bu alanın yanında su terfi merkezi yaptığından dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kapaklı Mithatpaşa Caddesi’nde bulunan park alanında halı saha yapmak için meclisten tekrardan yetki istiyor” diye konuştu. Yapılan bilgilendirmenin ardından ilgili gündem maddesi oy birliği ile Plan ve bütçe komisyonuna havale edildi. 

2. OTURUM CUMA GÜNÜ SAAT 14.00 'DA

Gündemin son maddesinde ise Edirne’nin İpsala ilçesinin Paşaköy köyünde bulunan parkta spor aletleri eksikliğinin Kapaklı Belediyesi tarafından karşılanması talebi de oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından sunmeclis üyelerince oy birliği ile kabul edildi.  

Ağustos ayında tatie girecek olan Kapaklı Belediye meclisi komisyonlara havale edilen gündem maddelerini Cuma günü saat 14.00’de ikinci oturumda karara bağlayacak. 

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriBAŞKAN YARDIMCISI ADEM SEKMEN BENGÜ GÜREŞLERİNE KATILDI


GÜNDEM 9 Ağustos 2018
Kapaklı haberleri
 haberleri2015 Kalite Yönetim Sistemi Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 22 Eylül 2018
Kapaklı haberleri
 haberleri‘Bir Baküs Rahibinin Başkalaşımı’


GÜNDEM 22 Eylül 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriBaşkan Sarıkurt Aşure İkram Etti


GÜNDEM 21 Eylül 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriAHBAP Tekirdağ ihtiyaç sahiplerinin yanında


GÜNDEM 21 Eylül 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriKURAKLIK SİGORTASINDA ÖDEMELER BAŞLADI!


GÜNDEM 21 Eylül 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriALZHEIMER HASTALIĞI TÜM DÜNYADA HIZLA ARTIYOR


GÜNDEM 20 Eylül 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriGaziler Günü Törenle Kutlandı


GÜNDEM 20 Eylül 2018
Kapaklı haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org