Kapaklı’da Sabah Sporu

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Kapaklı Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenen açık hava sporu başladı. Açık hava sabah sporu hakkında açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Başlatmış olduğumuz açık hava sabah sporumuzla alanında uzman eğitmenler kontrolünde gerçekleşen karma spor egzersizlerimiz sayesinde daha sağlıklı bir Kapaklı’yı hep birlikte ortaya çıkartıyoruz” dedi.
Haber Kapaklı 19 Nisan 2019 Bu Haber 522 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Kapaklı’da Sabah Sporu

Kapaklı belediyesi tarafından hafta içi her gün saat 8:00’da Kapaklı İlçe Stadyumu'nda düzenlenen açık hava sabah sporu başladı.

KAYIT İŞLEMİ GEREKMİYOR

Tüm Kapaklı halkının davetli olduğu sağlıklı yaşam etkinliği için herhangi bir kayıt işlemi gerekmediği ifade eden belediye yetkilileri, Alanında uzman eğitmenlerin kontrolünde düzenlenen sabah sporunda karma spor eğitimleri verilerek vatandaşların daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri için çeşitli egzersizler yapılıyor” dedi.

“AÇIK HAVA SABAH SPORUMUZA TÜM HALKIMIZI DAVET EDİYORUZ”

Açık hava sabah sporu hakkında açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Halkımızın sağlığı için elimizden gelen her türlü hizmeti yapmaya hazırız. Bu kapsamda başlatmış olduğumuz açık hava sabah sporumuzla alanında uzman eğitmenler kontrolünde gerçekleşen karma spor egzersizlerimiz sayesinde daha sağlıklı bir Kapaklı’yı hep birlikte ortaya çıkartıyoruz. Herhangi bir kayıt işlemi yaptırmadan hafta içi her gün saat 8.00’da Kapaklı İlçe Stadyumumuza giderek katılım sağlanabilecek açık hava sabah sporumuza tüm halkımızı davet ediyoruz" açıklamalarında bulundu.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriKapaklı’ya Beklenen Müjde Geldi


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Kapaklı haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Kapaklı haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Kapaklı haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Kapaklı haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Kapaklı haberleri
 haberleriKırklareli'de avcılara sıkı denetim


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Kapaklı haberleri
 haberleriÇorlu'da Uyuşturucu Operasyonu


GÜNDEM 9 Aralık 2019
Kapaklı haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org