Kapaklı’da 24 bin 180 öğrenci karnesini aldı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
2019-2020 eğitim öğretim yılının 1.dönemi sona erdi. Kapaklı’da okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde 24 bin 180 öğrenci karnesini alarak sömestr tatiline çıktı. Kapaklı’da evde eğitim alan İrfan Fatma Mandalı İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi İrem Nisa Bulut da karne sevincini evde yaşarken, İrem Nisa Bulut’un karnesini ise İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz bizzat evine giderek verdi.
Haber Kapaklı 18 Ocak 2020 Bu Haber 308 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Kapaklı’da 24 bin 180 öğrenci karnesini aldı

Tüm ülke genelinde olduğu gibi Kapaklı’da da bin 925  okul öncesi, 8 bin 435 ilkokul, 8 bin 400 ortaokul ve 5 bin 420 lise öğrencisi olmak üzere toplam 24 bin 180 öğrenci karne heyecanı yaşadı.

İREM NİSA BULUT’A KARNESİNİ VERDİLER

İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu öğrencilerine karnelerini dağıtan Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz,Milli Eğitim Şube Müdürleri Yılmaz Oğur ve Mehmet Sıddık Arslan, İrfan Fatma Mandalı İlkokulu Müdürü Erdal Durak ilk olarak evde eğitim alan İrfan Fatma Mandalı İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi İrem Nisa Bulut’a evde karnesini verdi.

“İNŞALLAH SENEYE MEZUN OLACAK”

 

İrem Nisa Bulut’un üçüncü sınıf öğrencisi ve evde eğitim öğrencisi olduğunu kaydeden Okul Müdürü Erdal Durak “Öğrencimizin evine üç yıldır öğretmen gönderiyoruz. İnşallah da seneye mezun edeceğiz” dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz da İrem Nisa Bulut’un 3 yıldır evde eğitim gördüğünü belirterek “İnşallah seneye de ilkokuldan mezun olacak” diye konuştu.

 

ÖDÜLLERİ VERİLDİ

 

İrem Nise Bulut’un yanından ayrılan  İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz ve Milli Eğitim Şube Müdürleri Pınarca İlkokulu ve Ortaokulu’nda gerçekleştiren karne törenine katıldı. Programda ayın öğrencileri seçilen 1-A sınıfı öğrencisi Yusuf Ziya Kaya ve 5-A sınıfı öğrencisi Ervanur Aktürk’e ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz takdim etti. Okul Müdürü İlkay Cabalar ise günün anısına İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz’a çiçek takdim etti.

KARNELERİNİ VERDİ

 

Pınarça mahallesinden ayrılan Danışmaz ve şube müdürleri Kapaklı Anadolu Lisesi’nde düzenlenen karne törenine katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından ilk dönemi dereceyle tamamlayan öğrencilere ödülleri İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz tarafından verildi. Karne töreninde konuşma yapan Danışmaz “ İlçemizin Anadolu liselerinde en başarılı okulu Kapaklı Anadolu Lisemiz. İnşallah bu yıl 12’nci sınıf öğrencilerimizden üniversite sınavlarında üstün bir başarı bekliyoruz. Her geçen gün,  her geçen yıl başarısı artarak devam edecek. Önümüzdeki yıl okula altı şube açacağız. Kapaklı Anadolu Lisesine girmek daha da zor olacak. Not ortalamasına göre bu okulu tercih edecek olan öğrenciler Kapaklı Anadolu Lisesi öğrencisi olma şerefine nail olacaklar. Başka okullarda kardeşi olan varsa ve not ortalaması 95 ve üzeriyse Kapaklı Anadolu Lisesi’ni tercih etmesini istiyoruz. Çünkü tahminimiz bir sonraki yıl 9’uncu sınıf girişi minimum not ortalamasının 92-93 bandında olacağını düşünüyoruz. 204 öğrenci mezun vereceğiz, yine 204 öğrenciyi önümüzdeki yıl okulumuza alacağız” diye konuştu.

 

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriMobil ikram aracını 8 binden fazla vatandaş kullandı


GÜNDEM 18 Ocak 2020
Kapaklı haberleri
 haberleriKapaklı’ya Beklenen Müjde Geldi


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Kapaklı haberleri
 haberleriSüleymanpaşa ‘Birileri’ni Ağırladı


GÜNDEM 21 Şubat 2020
Kapaklı haberleri
 haberleriEnez Kaplan'a TBMM'de Yeni Görev


GÜNDEM 21 Şubat 2020
Kapaklı haberleri
 haberleriYaşlı Bakım Merkezi Yüzleri Güldürüyor


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Kapaklı haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org