Kapaklı Kasım Ayı Meclisi Toplandı

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Kapaklı Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı Olağan Toplantısı 1. Oturumu Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı başkanlığında gerçekleştirildi.
Haber Kapaklı 7 Kasım 2018 Bu Haber 68 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Kapaklı Kasım Ayı Meclisi Toplandı

Mecliste 16 gündem maddesi görüşülürken, yedi gündem maddesi oy birliği ile kabul edilirken, 9 gündem maddesi ise komisyonlara havale edildi. Meclis komisyonlara havale edilen gündem maddelerini ise 08 Kasım Perşembe günü saat 14.00’de ikinci oturumda karara bağlayacak.

Gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden önce kısa bir konuşma gerçekleştiren Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “ Yerel seçimler öncesi tüm partilerin aday adayları belli oluyor. CHP’de Kapaklı’da şahsım haricinde aday çıkmadı. Yasal anlamda 1 Ocak kadar değişiklik de olabilir aday adayı çıkabilir. 29 Ekim’de Genel Merkezin gönderdiği yazıya istinaden olağanüstü bir şey olmazsa CHP’nin adayı ben olarak gözüküyorum.Ben şimdiden Kapaklı’da yapacağımız yerel seçimlerin huzur ve güvenli bir şekilde geçmesini, birbirilerine saygı duyarak severek, hoşgörü kültürünü yansıtarak güzel bir şekilde bayram havasında bir seçim diliyorum” dedi.

OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Mandalı’nın konuşmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddelerinin görüşülmeye başlanmasından önce üç dilekçe oy birliği ile gündem maddeleri arasına eklendi. Saygı duruşunun ardından hisse satışı konulu yazı oy birliği ile kabul edilirken, Zabıta Müdürlüğüne kamyonet alımı, sözleşmeli personel disiplin yönetmeliği değişikliği konulu yazı oy birliği ile plan ve bütçe komisyonuna havale edildi. Gündemin altıncı maddesinde yer alan boş kadro değişikliği konulu yazı ile hisse satışı konulu yazı oy birliği ile kabul edildi.

KOMİSYONLARA GÖNDERİLDİ

Kapaklı Karaağaç Mahallesi ve Fatih Mahallesi 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliği konulu yazı ile Yanıkağıl Mahallesi 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği konulu yazı ise oy birliği imar komisyonuna gönderildi. Karlıköy’de kadastro güncellemesi nedeniyle bilirkişi seçimi oy birliği ile kabul edilirken, Kapaklı’da bir parka isim verilmesi konulu yazıda imar komisyonuna gönderildi. Aktarma konulu yazı Plan ve Bütçe komisyonuna havale edilirken, ambulans talebi konulu yazı ile oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 15’inci maddesinde kredi kullanılması konulu yazı plan ve bütçe komisyonuna gönderilirken, Pınarhisar Yenice Mahallesinin 3 adet üstü kapalı piknik masası isteği plan ve bütçe komisyonuna gönderildi. Karaağaç Mahallesi 337 ada 10 nolu parselde bulunan 242 metrekarelik belediye hissesinin 15 metrekarelik yerinin hissedarına satılması oy birliği ile kabul edilirken, norm kadro yazısı da oy birliği ile kabul edildi.

İKİNCİ OTURUM PERŞEMBE GÜNÜ

Gündem maddelerinin 5 dakikada görüşülürken, komisyonlara havale edilen gündem maddelerini ise Perşembe günü saat 14.00’de ikinci oturumda karara bağlayacak.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriŞarköy'de Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı 


GÜNDEM 12 Kasım 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriİhtiyaç sahiplerinin yüzü Ahbap Tekirdağ ile gülüyor


GÜNDEM 12 Kasım 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTekirdağlı Firmadan Ülke Ekonomisine Destek!


GÜNDEM 12 Kasım 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN


GÜNDEM 12 Kasım 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriİYİ GENÇLİK ATATÜRK’ÜN İZİNDE


GÜNDEM 12 Kasım 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriYangın Çıkan Alışveriş Merkezi Ziyaretçilere Kapatıldı


GÜNDEM 10 Kasım 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriAday Adayı 30 Bin Atatürk Posteri Dağıttı


GÜNDEM 10 Kasım 2018
Kapaklı haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org