Kapaklı "Geleceğe Nefes" Oldu

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından "Milli Ağaçlandırma Günü" kapsamında 11 Kasım Saat 11.11'de 81 ilde düzenlenen "Geleceğe Nefes" kampanyasıyla Kapaklı'da 1350 adet fidan toprakla buluştu.
Haber Gündem 14 Kasım 2019 Bu Haber 88 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Kapaklı

Kapaklı Kaymakamlığı, Kapaklı Belediyesi ve Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen fidan dikme etkinliğine Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Fevzi Bayram, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Cemal Bahadır Murat, İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ferya Arslan Çolak, Kapaklı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Çisem Uslu, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, dernek başkanları, muhtarlar, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

"TÜRKİYE HİÇ OLMADIĞI KADAR YEŞİL BİR COĞRAFYA OLACAK"

Etkinlikte konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin etkinliğin gelecek yıllarda da devam etmesini temenni ederek, "Böyle anlamlı ve güzel bir günde bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Bugün 11 Kasım ve böyle güzel bir etkinliğe, belki bir dünya rekoruna imza atacağız. 11 milyon adet fidan bugün toprakla buluşacak. İnşallah bu etkinlik gelecek yıllarda da devam edecek ve Türkiye hiç olmadığı kadar yeşil bir coğrafya olacak. Bu kampanyayı başlatan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve emeği geçen herkese yürekten teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

"FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTURULDU"

Başkan Çetin'in konuşmasının ardından saat 11.11'i gösterdiğinde katılımcılar tarafından fidanlar toprakla buluşturuldu.

"BAKIMLARI BELEDİYE TARAFINDAN YAPILACAK"

Başkan Çetin, Dikilen fidanların bakımı ve sulama işlemlerinin Kapaklı Belediyesi tarafından yapılacağını ve fidanların koruma altına alınarak hassasiyetle büyütüleceğini belirtti.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKayıp Avukatın Cesedi Bulundu


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri“Kazasız Kul Olmaz” 6 Aralık’ta Sergilenecek


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKayıp Avukatı Aramaya Devam Ediliyor


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriVazo İçinden Uyuşturucu Çıktı


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriBalıkçılar Lodos Nedeniyle Denize Açılamadı


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriMilli Sporculardan Yıldırım’a Ziyaret


DİĞER BRANŞLAR 5 Aralık 2019
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org