İSTİKLÂL MARŞI‘NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY‘U ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
İstiklâl Marşı'nın kabulünün 97. yıl dönümü sebebiyle 12 Mart 2018 Pazartesi günü saat 10.30'da Malkara Kültür Sarayında İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma programı gerçekleştirildi.
Haber Malkara 13 Mart 2018 Bu Haber 293 kişi tarafından okundu.

tekirdağ İSTİKLÂL MARŞI'NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Programa; Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Vekili Tank Yarbay Bilal Gökhan Evrey, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Cumhuriyet Başsavcısı Yusuf Demir, Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, CHP İlçe Başkanı Hülya Ertan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, İlçe Müftüsü Safi Çınar, okul müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Selma Şentürk, STK Başkanları,  öğretmenler, öğrenciler, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda Malkara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Taşdemir günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Programda Malkara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Nilsanur Aşıklar Mehmet Akif Ersoy'un Çanakkale adlı şiirini okudu.

 Program Mehmet Akif Ersoy ile İstiklâl Marşı'nın yazılması video gösterimi ile devam etti.

Video gösteriminin ardından Malkara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tiyatro grubu öğrencileri 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Piyesi gösterimi ve “İstiklal Marşı'nın Kabulü” adlı oratoryo sunumunu gerçekleştirdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İstiklâl Marşı'nı Güzel Okuma yarışmasında derece alan öğrencilere İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Vekili Tank Yarbay Bilal Gökhan Evrey ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul tarafından ödülleri takdim edildi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriİLHAMİ ÖZCAN MALKARA ZİYARETTE BULUNDU


GÜNDEM 9 Ağustos 2018
Malkara haberleri
 haberleriGRİPTEN KORUNMANIN 10 YOLU


GÜNDEM 25 Eylül 2018
Malkara haberleri
 haberleriYOL ÇALIŞMALARINDA SON 68 BİN METREKARE


GÜNDEM 25 Eylül 2018
Malkara haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ İŞ DÜNYASI NEFES KREDİSİ İLE NEFES ALACAK


GÜNDEM 25 Eylül 2018
Malkara haberleri
 haberleriSÜLEYMANPAŞALILAR OTOPARKA KAVUŞMAK İÇİN GÜN SAYIYOR


GÜNDEM 25 Eylül 2018
Malkara haberleri
 haberleriÇALIŞTAY SONA ERDİ


GÜNDEM 25 Eylül 2018
Malkara haberleri
 haberleriTarım Kredi gübre fiyatlarını yüzde 15 düşürecek!


GÜNDEM 24 Eylül 2018
Malkara haberleri
Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org