İş Takip Programı Hakkında Cevaplanması Gereken Tüm Sorular

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
İş takip programı sayesinde kolayca görev dağılımı yapabileceğinizi ve verdiğiniz görevlerin yerine getirilmesini takip edebilmek için sadece cep telefonunuza ihtiyacınız olduğunu biliyor muydunuz?
Haber Teknoloji 5 Mart 2019 Bu Haber 461 kişi tarafından okundu.

tekirdağ İş Takip Programı Hakkında Cevaplanması Gereken Tüm Sorular

İş takip programı sayesinde kolayca görev dağılımı yapabileceğinizi ve verdiğiniz görevlerin yerine getirilmesini takip edebilmek için sadece cep telefonunuza ihtiyacınız olduğunu biliyor muydunuz? Dilediğiniz projenin gerçekleştirilmesi için rapor talep edebileceğiniz gibi belirli bir tarih aralığında ne kadar iş tamamladığınızın bilgisine ulaşmak için tek ihtiyacınızın internet bağlantısı olması kulağa hoş gelmiyor mu? Saha personellerinizin, üretimini gerçekleştirdiğiniz ürün/hizmetin satışı sırasında inisiyatif alamaması nedeniyle gerçekleştiremediği satışları iş takip programı kullanarak başarılı bir satış haline getirmesi ve size yeni müşteriler kazandırabilecek olması size ne anlatıyor? Kurumsallaşmak için sadece bir programa sahip olmanızın yeterli olacağını bilmeniz programı temin etmeniz için yeterli bir sebep mi? Benzer şekilde aklınıza takılan tüm soruları sizler için cevaplayarak neden Ecra satın almanız gerektiğini programımızın size neler kazandıracağını anlatarak açıklamaya çalışacağız.

İş Takip Programları İle Yapacağınız Görevlendirmeleri Kolayca Takip Edebilirsiniz

Ecra iş takip programı size işletmenizin organizasyon şemasını oluşturma, yürütülmesi gereken projelerin bu organizasyon şemasına göre görevlendirmesini yapma imkanı tanımaktadır. Sahip olduğunuz bu özellikler ile projelerde görevlendireceğiniz personellerinizin çalışmasını takip etme fırsatını da size sunan Ecra, iş takip özelliği yanında görev takip programı işlevi de görerek iş veriminizi önemli oranda artırmanıza katkı sağlar. Türkçe olarak hazırlanan programımızla en karmaşık projelerinizi bile programımızda planlayarak anlık olarak takip edebilir, personellerinizin performanslarını ölçebilir ve motivasyon eksikliği tespit etmeniz halinde bu eksikliğin sisteme zarar vermesinden önce müdahale edebilme şansını elde edebilirsiniz. Üstelik tüm bu tespit ve müdahaleleri yapmak için işletmenizin başında 7/24 durmanız da gerekmez. Laptop, cep telefonu, tablet veya bilgisayar üzerinden size tanımlanan kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak tüm bu işlemleri saniyeler içerisinde yerine getirebilirsiniz. Program üzerinden tüm süreçlerin ölçülebilmesi size işletmeniz üzerinde tam hakimiyet sağlayarak yapacağınız personel takviyesi, makine ve ekipman yatırımı, vb. kararları alırken fayda/maliyet analizini yapabilme becerisi kazandırır. Böylelikle tek kuruşunuzu boşa harcamadan maksimum verimli projelere imza atabilirsiniz.

https://ecra.io/is-takip-programi/

İş Takip Programı Size Sınırsız Hareket Alanı Kazandırıyor

Ecra iş takip programı tercihi size;

  • Organizasyon şemanızı oluşturma,

  • Program üzerinde proje tanımlayabilme,

  • Projelerde çalışacak personelleri görevlendirebilme,

  • Personellerinizin performanslarını ölçebilme,

  • Proje üzerinde ne kadar zaman harcandığını ölçerek doğru maliyet hesaplayabilme,

  • Projenin her kalemi için detaylı bilgi alarak maliyet düşürücü tedbirler alabilme,

  • Programa dilediğiniz saatte dilediğiniz yerden giriş yaparak süreçleri takip edebilme,

  • Alacağınız kararları, paylaşacağınız yayınları dosya halinde yükleyerek tüm kullanıcıların kullanımına açabilme

Opsiyonları sunar. Tüm bu artılardan faydalanabilmek için Ecra iş takip programı  kullanmanız gereklidir. Programı uygun fiyatlarla temin edebilmek için bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan özellikleri ve depolama alanını doğru bir şekilde tespit ettikten sonra en düşük maliyetle satın alabilirsiniz.

İş Takip Programı Yapılması Gerekenleri Tam Zamanında Hatırlatıyor

Ecra iş takip programı size işinizi takip etme olanağı tanımanın yanında tanımlayacağınız randevularınızı, müşteri görüşmelerinizi, toplantılarınızı, vb. organizasyonlarınızı kaçırmamanız için sizi de takip eder. İş hatırlatma programı olarak da size hizmet veren Ecra, program takvimine kaydettiğiniz önemli görüşmeler için size önceden bildirimde bulunarak kaçırmamanız gereken önemli görüşmelere katılım gerçekleştirebilmenizi sağlar. Ecra’nın bu özelliği ayrıca personellerinizin tanımlanan işlerine zamanında başlaması için görevlendirdiğiniz her personele anında bildirim göndererek bir an önce vereceğiniz göreve başlamasını sağlar. Ecra’nın birbirinden avantajlı tüm özelliklerini deneyimlemek için hemen bizimle iletişime geçerek demo versiyon talebinizi iletebilir, sizlere bahsetmediğimiz nice özelliğini keşfederek program karşılığında kazanacağınız avantajları ilk elden test edebilirsiniz.

https://ecra.io/

 

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
 haberleriCep Telefonumuzu Neye Göre Seçmeliyiz?


TEKNOLOJİ 29 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriMonster ABRA A7 V10.2 İncelemesi!


TEKNOLOJİ 13 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriELDER ve Boğazgücü'nden Başkan Gökhan'a Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTürk Metal Sendikası'ndan Başkan Çetin’e Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriYavru Yunusun Ölüsü Kıyıya Vurdu


GÜNDEM 12 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Motosiklet Arabaya Çarptı: 2 Yaralı


GÜNDEM 12 Ekim 2019
genel haberleri
Haber Ara :
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org