İş Takip Programı ile Firmanızın Süreçlerini Daha Verimli Kılın

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
İş Takip Programı ile Firmanızın Süreçlerini Daha Verimli Kılın
Haber Teknoloji 11 Aralık 2018 Bu Haber 470 kişi tarafından okundu.

tekirdağ İş Takip Programı ile Firmanızın Süreçlerini Daha Verimli Kılın

İş Takip Programı ile Firmanızın Süreçlerini Daha Verimli Kılın

İş takip programı bir görevin planlanması, test edilmesi, izlenmesi ve raporlaması dâhil olmak üzere tüm bu süreci gerçekleştirebilen uygulamalara verilen isimdir. İş takip programı bireylerin hedeflere ulaşmasına yardımcı olabilir veya ekiplerin ortak hedefler doğrultusunda işbirliği yapmasına ve bilgi paylaşmasına olanak sağlayabilir. İş takibi ayrıca proje yönetimi ve süreç yönetiminin de bir parçası olarak iş organizasyonlarında verimli iş akışı için bir temel oluşturur.

İş Takip Uygulaması Araçları

Görevlerinizi yönetmek için birçok araç bulabilirsiniz. En basitinden, bir not defteriniz ve kaleminiz varsa bir ‘’yapılacaklar listesi’’ hazırlayabilirsiniz. Bu basit yaklaşımın dezavantajı, görevleri gruplandırmak ve önceliklendirmek için bu listeyi taşımanın çok zor olmasıdır. Ve listeyi her birkaç günde bir yeniden yazmanız gerekir. Birçok kişi basit iş listelerini kâğıt kalem kullanarak çalışır, ancak bir projeyi veya birden fazla projeyi yönetiyorsanız daha komplike bir şeye ihtiyacınız olacaktır.  İş takip uygulaması ise tüm bunları otomatikleştirmenizi sağlar. İş takip uygulaması proje ekipleri için mükemmeldir çünkü proje için gerekli olan tüm görevlerin bir listesini yapmaya imkân verir. Her bir takım üyesi için yeni bir görev eklemeniz yeterlidir.

Çevrimiçi görev yönetimi araçları, kağıt listelerinden çok daha fazla esneklik sağlar ve yalnızca herkesin "ana" görev listesine erişmesini sağlamakla ilgili değildir. İş takip uygulaması ile

 • İhracat ve ithalat listeleri

 • Özel görünümleri tanımla

 • Baskı listeleri

 • Listeleri gün / hafta / ay'a göre filtreleme

 • Görev listesinden bir görevin ayrıntılarını görme

 • Sadece birkaç tıklama ile düzinelerce (ve hatta yüzlerce) görevi kolayca yönetme

gibi pek çok işi yapabilirsiniz. İş takip programı ile neler yapabileceğinize dair detaylı bilgiyi aşağıdaki makaleden alabilirsiniz:

https://ecra.io/is-takip-programi/

 
Trakya Tur Balkanları Bizimle Keşfetmeye Ne Dersiniz?

Neden Bir İş Takip Programına İhtiyacınız Var?

Bir iş takip programı ile bir projenin planlama aşamasından görevlerin yönetilmesine kadar pek çok hayat kurtarıcı işlemi yapabilirsiniz. Görevlerinizi, teslim tarihlerinizi, toplantılarınızı ve takım yönetiminizi takip etme özelliği, görev yönetimi yazılımını iş ihtiyaçlarınız için çok önemli bir araç haline getirir. Ayrıca iş akışınızı başarılı bir şekilde kontrol edebilmenizi ve etkili bir şekilde değişiklik yapabilmenizi ve herhangi bir sorun çıkması durumunda bu sorunun tam kaynağına sadece birkaç tıkla ulaşmanızı sağlar.

Ayrıca, sohbetler, forumlar ve gösterge panosu gibi işbirliği araçları, iletişimi güncel tutarak kullanıcıların son gelişmelerden haberdar olmasını sağlar.

Bir İş Takip Programı ile Neler Yapabilirsiniz?

 • Renk kodlarını kullanarak görevleri tek bir yerden organize etmenize, atamanıza ve görevleri önceliklendirmenize yardımcı olur.

 • Kilometre taşları, projenin ilerlemesini izlemenizi ve projenin zaman çizelgesine uyumlu ilerlemesini sağlar.

 • Hedefleri ve kilometre taşlarını ayarlamanıza, çıktıları takip etmenize ve teslim tarihlerini yönetmenize olanak tanır.

 • Uygun zamanlamalar, gecikme olmaksızın sürekli/kesintisiz iş akışı, projelerin zamandında bitirilmesini sağlar.

 • Tüm görevleri hatırlama ihtiyacını ortadan kaldırır ve zamanında hatırlatıcılar göndererek sizi daha üretken hale getirir.

https://ecra.io/

 
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriCep Telefonumuzu Neye Göre Seçmeliyiz?


TEKNOLOJİ 29 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriMonster ABRA A7 V10.2 İncelemesi!


TEKNOLOJİ 13 Nisan 2019
genel haberleri
 haberleriELDER ve Boğazgücü'nden Başkan Gökhan'a Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTürk Metal Sendikası'ndan Başkan Çetin’e Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriYavru Yunusun Ölüsü Kıyıya Vurdu


GÜNDEM 12 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Motosiklet Arabaya Çarptı: 2 Yaralı


GÜNDEM 12 Ekim 2019
genel haberleri
Haber Ara :
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org