İlk Yardım İyi Parti’den

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı Elazığ ve Malatya’da yaşanan 6.8’lik öldürücü ve yıkıcı depremin ardından hızlı bir şekilde koordine olarak Tekirdağ’dan deprem bölgesine ilk yardım ulaştıranlardan oldu. Parti binasının içi battaniye ve gıda maddeleri ile doldu. Tırlara yüklenen malzemeler deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
Haber Süleymanpaşa 29 Ocak 2020 Bu Haber 1729 kişi tarafından okundu.

tekirdağ İlk Yardım İyi Parti’den

ÜYELERİNE ÇAĞRI YAPTI PARTİ YARDIM MALZEMELERİ İLE DOLDU

İYİ Parti Tekirdağ İl Teşkilatı Elazığ ve Malatya’da yaşanan 6.8’lik depremin ardından hızlı bir şekilde koordine olarak giyim gıda maddesi gönderdi. Depremin ilk dakikalarından itibaren başta üyelerine SMS ve internet yolu ile duyuru yapan parti teşkilatı, kısa sürede çağrısına yanıt buldu. Gece saatlerinde partinin koridorları battaniye ve gıda maddeleri ile doldu. Parti yöneticileri evlerinden gelerek toplanan yardımları il başkanlığında tasnif etti.

KURUMLARDAN ÖNCE YARDIM GÖNDERDİLER

Kısa sürede toplanan malzemeler gece saatlerinde bir tıra yüklenerek deprem bölgesine yola çıktı. Yardım tırını İl Başkanı Sertaç Alkaya, Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı ve partililer uğurladı.

İL BAŞKANINDAN TEKİRDAĞLILARA YARDIM TEŞEKKÜRÜ

Yardımlar için teşekkür eden İl Başkanı Alkaya, “Yardım malzemelerinin kısa sürede toplanıp deprem bölgesine gönderilmesi ile ilgili başta parti teşkilatımın bütün cefakar ve vefakar üyelerine teşekkür ederim. Tekirdağ’ımızın partili partisiz bütün iyiliksever halkına da teşekkür ediyorum. Yardım çağrımızı duyan partimizden dahi olmayan başka partili arkadaşlarımız bile elinde kolilerle geldi. Bugün Elazığ’ın başına gelen yarın bizlerin başına gelebilir. Soğuk kış gününde kardeşlerimizin yanında olmak istedik. Acil olarak yardım tırımızı hızlıca yolladık. Yardımlarımız artarak devam edecek” dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org