İLHAMİ ÖZCAN AYGUN VE ULAŞ YURDAKUL’DAN GÖZSÜZ MAHALLESİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Gözsüz Mahallesine giderek yaşanan dolu yağışı afetinin ardından Gözsüz Mahallesindeki üreticilere geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.
Haber Malkara 18 Haziran 2019 Bu Haber 107 kişi tarafından okundu.

tekirdağ İLHAMİ ÖZCAN AYGUN VE ULAŞ YURDAKUL’DAN GÖZSÜZ MAHALLESİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Gerçekleştirilen ziyarette; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer de yer aldı.

Ziyarette CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, Gözsüz Mahallesindeki üreticilerden yaşanan dolu yağışı sonrası oluşan zararlar hakkında bilgiler alıp, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Doğa olayları engellenemeyen olaylar. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi olarak üreticilerimizin yaralarını sarmak için elimizden gelen çalışmaları yapmaya hazırız. Umarım çiftçilerimizin zararlarının karşılanacağı bir hasat dönemi olur. Hemşehrilerimize geçmiş olsun.” dedi.

Geçmiş olsun ziyaretinde üreticilerimizi dinleyen CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun yaptığı konuşmasında; “Üreticilerimize çok geçmiş olsun. TMO buğdayı ülkemize sıfır gümrükle ithal ediyor. Bu da iç piyasada üreticimizin bir yıllık emeği olağan buğday fiyatlarını etkiliyor. Üreticilerimiz ürettikleri ürünlerini değerine satamıyor, girdi maliyetlerini karşılayamıyor.  Bu yıl Ayçiçek Yağlı Tohumlar desteklerinin tamamını alamadılar. Hükümet tarafından %70 kısmı ödendi. Üreticilerimiz borçlanarak üretmeye çalışıyor. Üreticilerimizin sorunlarını Mecliste duyurmaya devam edeceğim. El emeği ile üreten çiftçimiz her zaman desteklenmelidir. Üreticilerimizin her zaman yanındayız.” dedi. 

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN ENGELLERİ BİRLİKTE AŞALIM


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Malkara haberleri
 haberleriMuratlı Yüzme Havuzu Hizmete Açılıyor


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Malkara haberleri
 haberleriOtomobil Koyun Sürüsüne Daldı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Malkara haberleri
 haberleriÇERKEZKÖYLÜLERİN AY IŞIĞINDA SİNEMA KEYFİ


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Malkara haberleri
 haberleriVAKKO KADINI PARLAK BİR DOKUNUŞLA YILDIZLARA EŞLİK EDİYOR


MAGAZİN 18 Temmuz 2019
Malkara haberleri
 haberleriİshak KOÇYİĞİT’ den Nezaket Ziyareti


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Malkara haberleri
 haberleriDoç. Dr. Erhan ATAY’dan Üniversitemiz Rektörüne Ziyaret


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Malkara haberleri
 haberleriEdirne'de 'acı' hasat başladı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Malkara haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org