İl Jandarma Komutanı’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği, Tekirdağ İl Jandarma Komutanına atanan Kıdemli Albay Osman Kılıç’ı makamında ziyaret etti.
Haber Süleymanpaşa 17 Ekim 2019 Bu Haber 150 kişi tarafından okundu.

tekirdağ İl Jandarma Komutanı’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığında gerçekleşen ziyarete, Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Necmi Işıksal’ın yanı sıra dernek yöneticileri ve üyeleri Özkan Dikmen, Recep Nahit Çelebi, Ruhan Yalçın, Bedia İlerler, Alper Eral, Habibe Uzel, Selçuk Özmen ile Tekirdağ Basın ilan Kurumu Müdürü Sabri Karakaya katıldı.

Yeni Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Kılıç’ı TEBGAD adına görevinde başarılar dileyen Başkan Necmi Işıksal, “Yeni göreviniz hayırlı olsun” dedi.

Basın İlan Kurumu Tekirdağ İl Müdürü Sabri Karakaya ise, Basın İlan Kurumu’nun prestij eserlerinden olan “ Temmuz ve Manşetler” isimli kitabı Kılıç’a hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Kılıç, Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği’ne ve Basın İlan Kurumu Tekirdağ İl Müdürü Sabri Karakaya’ya teşekkür etti.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriŞarköy'de Yapımı Tamamlanan Cami İbadete Açıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMalkara'da 'Derin Çatak' Şehitleri Anıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Çatıdan Düşen İşçi Yaralandı


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞarköy'de 97'nci Yıl Kutlamaları


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da TAG Toplantısı


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org