İl Belediye Başkanları Yalova‘da Buluştu

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen İl Belediye Başkanları toplantısına katıldı.
Haber Gündem 22 Kasım 2019 Bu Haber 100 kişi tarafından okundu.

tekirdağ İl Belediye Başkanları Yalova'da Buluştu

Yalova'da gerçekleştirilen İl Belediye Başkanları toplantısına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Foça Eski Belediye Başkanı Gökhan Demirbağ da katıldı.

3 gün boyunca süren toplantıda belediye başkanları, yerel yönetimlerin problemlerine ve çözüm önerilerine yönelik görüş alışverişinde bulunurken, ayrıca belediyeler arasındaki işbirliğinin arttırılmasına yönelik atılabilecek adımları konuştu.

Toplantının ardından Belediye Başkanları eşlerin de katılımı ile Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın eşliğinde kent gezisine katıldı. Gezi de Yalova Kent Müzesi, Kağıt Müzesi, Çınarcık gibi yerler görüldü. Geziye eşi Hale Gökhan ile birlikte katılan Başkan Gökhan, Yalova Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde incelerken, yapılan faaliyetler hakkında da bilgi aldı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ'dan İdlib'e 7 Tır Yardım Gönderildi


GÜNDEM 22 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriVali Yıldırım Protokol Kuralları Seminerine Katıldı


GÜNDEM 22 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriSüleymanpaşa ‘Birileri’ni Ağırladı


GÜNDEM 21 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriEnez Kaplan'a TBMM'de Yeni Görev


GÜNDEM 21 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriYaşlı Bakım Merkezi Yüzleri Güldürüyor


GÜNDEM 20 Şubat 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org