“İki Bine Yakın Üye Yaptık”

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl ve İlçe Yönetimi, gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Recep Nahit Çelebi’yi ziyaret etti.
Haber Süleymanpaşa 17 Ocak 2020 Bu Haber 1789 kişi tarafından okundu.

tekirdağ “İki Bine Yakın Üye Yaptık”

Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşad Sungur ve beraberindeki heyet, Tekirdağ Yeni İnan Gazetesi’ni ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

Çalışmalarından bahseden MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, il genelinde üye çalışmalarına hız verdiklerini ifade ederek, “Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl ve Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı olarak gerek il genelinde partimize üye çalışmalarımız devam ediyor. Kısa bir süre içinde iki bine yakın üyemiz oldu. Şubat ayında başlayacağımız programlar ile ilçelerimizde üye katılım programları yapacağız. Özellikle iki bine yakın yeni üyemizin her ilçemizde ayrı ayrı programlar yaparak, her bir ilçemizde MYK üyelerimizden veya milletvekillerimizden getirerek toplantılar düzenleyeceğiz.  Bölgemizde milletvekilimiz olmadığı için bunun biraz olumsuzluğunu yaşıyoruz. Genel merkezimizle de, genel başkanımız, liderimizle de en son yaptığımız kampta dile getirdik ve bölgemize yakın MYK üyelerimizden, Milletvekillerimizden talepte bulunduk, bölgemize gelin programlar yapalım diye. Önümüzdeki süreçte bu tarz programlarımız olacak” şeklinde konuştu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Köprübaşı’na yapılan kavşak düzenlemesini eleştiren Yücel, “Süleymanpaşa’da üç meclis üyemiz, Tekirdağ genelinde toplam 17 meclis üyemiz var Milliyetçi Hareket Partisi olarak. Meclis üyelerimizden üç tanesi Büyükşehir Belediye Meclis üyesi. Ve tüm belediye meclis üyelerimiz hem alanında ihtisas sahibi hem de teşkilatın içinden gelmiş arkadaşlarımız. Teşkilata da yabancı değiller. Tekirdağ’da vatandaşlarımızın lehine atılan her adımı destekleyip, her yanlış işe de karşı çıkıyorlar. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin bazı çalışmalarını görüyorsunuz. Köprübaşı’na Tekira önüne bir kavşak yaptılar. Tekira önüne yapılan kavşağı daha önce de yine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yapmıştı, şimdi değiştirdi başka bir uygulama getirdi ve bu daha iyi oldu diyor. Belki de bundan bir sene sonra başka bir uygulama daha getirecek. Yapboz tahtası gibi oldu Köprübaşı yol düzenlemesi. Bunları da Tekirdağ seçmeninin, Tekirdağ halkının görmesi lazım. Burada da en büyük görev bizlere düşüyor. Bunları anlatmamız, göstermemiz gerekiyor” dedi.

Yerel seçimlerde bekanın önemini vurguladıklarını ve bugün bu konuda haklı çıktıklarını ifade eden Yücel,    “Bugün görüyoruz Selahattin Demirtaş, adamın elinde kan var. Bunu hiç kimse inkar edemez, inkar eden biriyle bu konuşma dahi yapılamaz. Selahattin Demirtaş’ın kanlı elleriyle yazdığı tiyatro oyununa iç ortakların mensupları gittiler katıldılar. Ve bu sıradanlaştırılıyor. Yüzde 10 barajını daha önce bir tane saz, bir tane beyaz gömlekle geçtirtilen Selahattin Demirtaş’ı masum gösterebilmek, kültür empozesi yaratabilmek için bu arkadaşlar algı yapıyor. Bugün görüyoruz İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sitelerinde bir teröristin kitapları yer aldı. Biz hep beka dediğimizde yerel seçimlerle bekanın ne alakası var diyorlardı. İşte yerel seçimlerle bekanın bu alakası var. Bugün bekanın alakasını ve önemini görüyoruz. Ayrıca Türkiye genelinde de zillet ittifakının kazandığı belediyelerin incelenmesi lazım. Bu belediyelerin işleri kimlere veriliyor, nasıl insanlara veriliyor, altlarında neler var, kaynakların terör örgütlerine gitmediklerini nasıl bilebiliriz? Bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sitesinde bir teröristin kitapları satılıyorsa acaba diğer belediyelerde de böyle durumlar oluyor mu? Bunların incelenmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

FETÖ terör örgütünün en fazla saldırdığı siyasi partinin Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu ifade eden İl Başkanı İlker Yücel, FETÖ’yle mücadele ile ilgili şunları kaydetti:  “Milliyetçi Hareket Partisi’nde FETÖ benzeri yapılara mensup teröristlerin bulunduğunu düşünmüyoruz. Zaten genel başkanımız, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’de söyledi varsa hemen temizleyelim bu kişileri diye. MHP’ye böyle bir saldırı oldu ve olduğu anda hemen püskürtüldü. Türkiye Cumhuriyeti’nde siyaset yapan partilerin içinde FETÖ terör örgütünün en çok saldırdığı parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Genel başkanımızın, liderimizin şahsına saldırdılar, teşkilatlarımıza saldırdılar, vekillerimize saldırdılar, il başkanlarımıza saldırdılar. Bir yıldırma politikası, yıpratma politikası izlediler ama Milliyetçi-Ülkücü hareket bu badirelerden de kurtuldu. Aynı Türkiye’yi 15 Temmuz’da uçurumun kenarından kurtardığı gibi. Genel başkanımız liderimiz, feraset sahibi ve ufku açık bir lider olarak bu olanları görerek, sezerek bizleri uyarıyor. En son il başkanları, milletvekilleri ve MYK toplantısında da bu tür çalışmalara dikkat etmemiz gerektiğini, teşkilatlarımızı sürekli kontrol altında tutmamız gerektiğini bize söyledi. Bizler de bunun gereğini yapıyoruz. Diğer siyasi partilerden de bunların gereğini yapmasını bekliyoruz.  15 Temmuz’da nasıl bu ülke kurtulduysa Allah’ın izniyle FETÖ terör örgütünden de, kılıç artıklarında da, diğer vatan hainlerinden de kurtulacağız. Yarın bu terör örgütleriyle işbirliği yapanlarda adalet önünde hesabını vereceklerdir. FETÖ’nün PKK’dan, DHKPC’den aşağı kalır bir yanı yoktur hatta daha da fazladır. Ve bunu en çok söyleyen parti biziz.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren gazetemiz yazı işleri müdürü Recep Nahit Çelebi ise, Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriSüleymanpaşa ‘Birileri’ni Ağırladı


GÜNDEM 21 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriYaşlı Bakım Merkezi Yüzleri Güldürüyor


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriNKÜ’de Uyuşturucu ile Mücadele Konferansı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSosyal Yardım İşleri Tek Binada Toplanacak


GÜNDEM 18 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriDin Öğretimi Formasyon Programı Yapıldı


GÜNDEM 18 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTEKNOPARK Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 18 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEnez Kaplan'a TBMM'de Yeni Görev


GÜNDEM 21 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org